www.sudzibas.lv 1a.lv Neatgriež naudu par nepareizi atsūtītu un atpaklaļ saņemtu preci un ignorēšana

Atrisināta1a.lv - Neatgriež naudu par nepareizi atsūtītu un atpaklaļ saņemtu preci un ignorēšana

Pasūtīju preci, atsūtīja nepareizo preci. Atvainojās epastā, ka man piegādāta nepareizā prece. Izmantoju likumā noteikto un 14 dienu laikā nosūtīju atpakaļ 3. Jūnijā. Nu jau ir 22. Jūlijs un naudu neatgriež, neskatoties uz to, ka likumā noteikts, ka nauda jāatgriež 14 dienu laikā, ko paskaidroja patērētāju tiesību aizsardzības centrs (ptac) .
Atrunājas, ka gaida naudu atpakaļ no kautkādas āzijas valsts kur ražota prece.
Sūdzība iesniegta ptac, un ja tuvākajās dienās nav izmaiņu-iesniegsim tiesā.

22.07.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.07.2019

Labdien,
Ļoti atvainojamies par tik ilgu situācijas risināšanu.
Nauda par pasūtījumu ir atgriezta uz Jūsu norēķinu kontu 24.07.2019
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts A J Adams 24.07.2019

Nauda nav atgriezta, nevajag melot. Uzreiz pēc sudzibas.lv posta un PTAC sodien(24. Jūlijā-6-8 nedēļas kopš sanēmāt preci atpakaļ) atsūtījāt epastu ka nākamo 10-15 darba dienu likā pārskaitīsiet naudu. Meļu un krāpnieku kantoris. Kamēr naudas nav kontā no jums-lieta nav atrisināta

Papildināts A J Adams 24.07.2019

Epastā no jums, kurā norādīts mans konta numurs uz kuru jūs atskaitīsiet naudu, viss ir pareizi-tātad vajadzētu būt naudai tuvākajā laikā, jo mums viena banka. Redzēsim!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta A J Adams 24.07.2019

Pateicoties PTAC un sudzibas.lv 6-8 nedeelju epoja tikko beidzaas

A

Tu Turkey901 23.07.2019

Viņiem ir spēcīgāko juristu komanda un ar draudiem par tiesvedību viņus nenobiedēsiet, tur gan jau arī bez Jums maiss ar iesniegumiem un prasībām.
Tiesvedība vilksies mēnešiem un pat gadiem, šajā termiņā viņiem atnāks slēdziens/ nauda par atgriezto preci un tā Jums tiks atgriezta, līdz ar ko tiesvedība noslēgsies bez rezultāta un jēgas.

A A J Adams 23.07.2019

Likums paredz kārtību, kādā viņiem nauda jāatgriež. 14 dienu laikā nevis 6-7 nedēļas un nekādas ziņas par naudu. Man tak vienalga cik spēcīga juristu komanda-likums ir un paliek likums. Visspēcīgākie juristi nevar to mainīt! PTAC pilnīgi piekrīt un atbalsta šo jautājumu. Jo ilgāk vilks, jo sliktāku vārdu sev radīs, jo pastāv vēl mediji

Tu Turkey901 23.07.2019

Ja papētīsiet šajā portālā smalkāk, tad redzēsiet, ka tas viss velkas jau gadiem ilgi un viņus neuztrauc, tāpat arī citiem interneta veikaliem, cilvēki kā pirka, tā arī turpinās pirkt.
PTAC arī var tikai pakratīt ar pirkstu, tas pats tiesā, viņi iegūs nedaudz laiku un ar Jums norēķināsies agrāk vai vēlāk, nav tas gadījums, kad kāds varētu nesaņemt naudu, rezultātā neviens nebūs ieguvējs.

A A J Adams 23.07.2019

Mani radi un draugi un draugu draugi jau tik tiešām neizmantos. Nevajag aizstāvēt negodīgus tirgotājus. Likums ir un paliek likums! Tad kāda jēga no likuma ja katrs dara kā grib. Tas tikai parādīs potenciālajiem klientiem cik ļoti profesionāls serviss un attieksme viņus sagaida. Tiesas darbi dos rezultātu un vēl kā-procesa izdevumi būs jāsedz 1a.lv jo viņu pretlikumīgās darbības rezultātā šāda situācija un stress radās.
Un nebūt visi tirgotāji ir šādi-ne tikai attiecīgās preces aizvietotāju(pareizo komplektāciju), bet arī citas preces nopirkām konkurentos un gan komunikācija, gan piegāde, gan serviss pilnā tā apmērā mūs apmierināja. Tātad droši var teikt ka 1a.lv ir indivīds jo ne visiem ir nospļauties uz likumu un klientiem. Galu galā bez klientiem veikali ilgi nepastāv.

Лучше заплатит на 20-25% больше и купить в специализированном магазине, чем попадаться на удочку к жуликам из интернет-магазинов!