www.sudzibas.lv 1a.lv Neatgriež naudu par nepareizi atsūtītu un atpaklaļ saņemtu preci un ignorēšana

Atrisināta1a.lv - Neatgriež naudu par nepareizi atsūtītu un atpaklaļ saņemtu preci un ignorēšana

Pasūtīju preci, atsūtīja nepareizo preci. Atvainojās epastā, ka man piegādāta nepareizā prece. Izmantoju likumā noteikto un 14 dienu laikā nosūtīju atpakaļ 3. Jūnijā. Nu jau ir 22. Jūlijs un naudu neatgriež, neskatoties uz to, ka likumā noteikts, ka nauda jāatgriež 14 dienu laikā, ko paskaidroja patērētāju tiesību aizsardzības centrs (ptac) .
Atrunājas, ka gaida naudu atpakaļ no kautkādas āzijas valsts kur ražota prece.
Sūdzība iesniegta ptac, un ja tuvākajās dienās nav izmaiņu-iesniegsim tiesā.

22.07.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.07.2019

Labdien,
Ļoti atvainojamies par tik ilgu situācijas risināšanu.
Nauda par pasūtījumu ir atgriezta uz Jūsu norēķinu kontu 24.07.2019
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts A J Adams 24.07.2019

Nauda nav atgriezta, nevajag melot. Uzreiz pēc sudzibas.lv posta un PTAC sodien(24. Jūlijā-6-8 nedēļas kopš sanēmāt preci atpakaļ) atsūtījāt epastu ka nākamo 10-15 darba dienu likā pārskaitīsiet naudu. Meļu un krāpnieku kantoris. Kamēr naudas nav kontā no jums-lieta nav atrisināta

Papildināts A J Adams 24.07.2019

Epastā no jums, kurā norādīts mans konta numurs uz kuru jūs atskaitīsiet naudu, viss ir pareizi-tātad vajadzētu būt naudai tuvākajā laikā, jo mums viena banka. Redzēsim!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta A J Adams 24.07.2019

Pateicoties PTAC un sudzibas.lv 6-8 nedeelju epoja tikko beidzaas