www.sudzibas.lv 1a.lv Neatgriež naudu par brāķēto preci

Atrisināta1a.lv - Neatgriež naudu par brāķēto preci

Esmu iegādājusies datoru, kuram i,rādījies ir bijis brāķis. Bija svītra uz ekrāna. 5 jūnijā esmu preci atgriezusi. Līdz 24 jūlijam ar mani neviens nav sazinājies un naudu arī neatgriež. Uz maniem epastiem atbild tikai, ka viss nodots servisam. Nauda netiek atgriezta jau pusotru mēnesi. Jautājums cik ilgi vēl man ir jāgaida...

24.07.2020

Papildināts Natalija Rajoub 24.07.2020

Preci atgriezu 3 dienu laikā. Būtu atrak atgriezusi, bet viņi sūtīja man epastus lai gaidu kad ar mani sazināsies. Ja būtu gaidījusi viņu zvanu, pieļauju ka prece vēl būtu pie manis

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Natalija Rajoub 27.07.2020

Laikam, sociālie tīkli ir labi nostrādājuši, ja jau par sestdien sanemu vestuli, ka naudas atgriešanās process ir sācies. Un nu jau pirmdiena un nauda ir manā kontā 😊 Žēl, ka pa labam nevarēja mierīgi...

put_in_high_low 24.07.2020

Rakstam uz PTAC. Es daru to pašu.

put_in_high_low 24.07.2020

Nafik atzīmēji par risināto?

Neatzīmēju. Es tūlīt labošu

J Jeblonskis 24.07.2020

Kārtējā trolle. Var jau redzēt pēc teksta.

Natalija Rajoub 24.07.2020

Piedodiet kāda trolle? Pievienoju pirkšanas dokumentu, lai nedomājiet ka esmu trolle.

Natalija Rajoub 24.07.2020

Esmu pievienojusi dokumentu, kur var redzēt ka esmu nopitkusi datoru. Kā jūs varat runāt, ka wsmu trolle?

put_in_high_low 24.07.2020

Nepievēriet viņam uzmanības. Pēc nika var saprast kā tas ir trolls, bāz degunu jebkūrā caurumā, lai paaugstiņatu reoutāciju.

Paldies 😊

Natalija Rajoub 24.07.2020

Pievienoju arī atgriešanās formu! Baigā trolle esmu!