www.sudzibas.lv 1a.lv Neatgriež naudu par atgrieztu preci

Atrisināta1a.lv - Neatgriež naudu par atgrieztu preci

Pasūtiju iebūvējamo tvaika nosūcēju 04.02.2019. , kas atnāca, manā skatījumā brāķis, atgriezu preci 14 dienu laikā (16.02.2019) kā to paredz patērētāja tiesības. Pagājis jau vairāk par pusotru mēnesi no atmaksas ne miņas...
Firmas pārstāvji stāsta, ka prece ir servisa centrā un lieta tiekot izskatīta, lai gan patērētāju tiesības paredz atmaksu par atgrieztu preci 14 dienu laikā.

03.04.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ronaldsP 04.04.2019

Firmas pārstāvji sazinājās ar mani un piekrita atlīdzināt preces vērtību.

R

Ventilators 03.04.2019

Likums "Distances līgums" - III. Atteikuma tiesību izmantošana, 19. punkts "un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā" - lasiet rūpīgāk noteikumus! Par naudas atgriešanu ir cits stāsts. Lasiet PTAC vēlreiz.

Pārdеvējs© 03.04.2019

Aizej pie cita proktologa, lai vēlreiz uzstāda. Varbūt nav brāķis

R rolss343 19.04.2019

Labdien vācam cilvēkus kuri ir arī tika krāpti. Mes gribam iesūdzēt viņus tiesā ludzu sazinieties ja jums interese uz [slēpt]@inbox.lv