www.sudzibas.lv 1a.lv Neatgriež naudu

1a.lv - Neatgriež naudu

Diemžēl šis uzņemums nodarbojas ar nepatīkamām darbībām. Neizpilda pasūtījumus, neatgriež jau samaksāto naudu par pasūtito. Nav nekādas atgriezeniskās saites, netiek atbildēts uz telefona zvaniem un e-pastiem. Diemzel jau ilgāk par pusotru nedelu neesmu sanemis atpakal iztereto naudu par viena telefona iegādi. Butu pateicigs, ja tomer sis uznemums domatu par savu reputāciju un atgrieztu manu naudu.

21.09.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 23.09.2019

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected], atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.
Naudu par atceltu pasūtījumu pārskaitām 1-2 darba dienu laikā, ja apmaksas veids ir pārskaitījums.
Uz visiem klientu iesūtītajiem e pastiem, kas tiek nosūtīti uz [email protected] atbildam dienas laikā.
Jauku dienu.

Kl

По такому же принцыпу живет семья судебного исполнителя Kalvītis Dūrītis выкладывая фото своего зародыша на котором надо сцать.