www.sudzibas.lv 1a.lv Neatdod naudu

Atrisināta1a.lv - Neatdod naudu

Pasūtīju preci 21. Janvārī, bet sanāca uztaisīt izmaiņas, atcelt un atkal pasūtīt. Kad atcēlu man pateica, ka nauda būs kontā maksimāli 5 darba dienu laikā. Tagad ir 7 darba diena un joprojām neesmu saņēmusi naudu atpakaļ. Zvanīju viņiem viņi pateica, ka atcēla un kā jāzvana bankai. Uzzvanīju bankai un viņi pateica, ka neko 1a nav atcēlis un viņiem stāv pasūtījumā šī summa un atdot viņi nevar. Es rakstu 1a un sāku, ka banka pateica, ka tas ir 1a pusē. Uz ko man rupjš supports pateica, ka visa informācija man ir sniegta un izgāja no čata.. Rakstu epastu - tā pati atbilde. Zvanu uz banku un saku, ka 1a.lv pateica, ka viss ir atcelts un vairāk neko viņi nedarīs uz ko banka pateica, ka nekādu apstiprinājumu no viņiem viņi nav dabūjuši - lai raksta pa taisno uz banku, ka šitais pirkums ir pabeigts. Zvanu uz 1a un viņi man atbild, ka neko tml viņi nesūta (nepaskaidrojot kāpēc un kas tur tik grūts?) un operatore vnk nometa trubiņu... Es nekliedzu, nerājos, neko, bet viņa vnk paņēma un nolika trubiņu... Mana nauda stāv rezervācijā un es viņu tā arī nedabūšu. Paldies 1a par to, ka jūs esat tādi mēsli un jūsu supportam ir vienkārši ir jāiet ārā pa logu ar šādu attieksmi.

29.01.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.02.2020

Labdien,
Centāmies ar Jums sazināties telefoniski, diemžēl neveiksmīgi.
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.
Darījums tika veikts un reversēts vienas biznesa dienas ietvaros, līdz ar to tas netika apstrādāts un nauda no Jūsu konta netika noņemta.
Summa tika rezervēta Jūsu kontā uz noteiktu laiku, tas ir atkarīgs no konkrētās bankas un tiek automātiski atgriezta Jūsu kontā.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.05.2020

T tele2 nidejs 29.01.2020

Turpini tik čakarēties,izskatās tas tev patīk un padodas

M Meiri 29.01.2020

Summa jau bija simtos, tā kā gribējās jau atpakaļ, zini :) Bet nu jā, nav jau ko bija cerēt uz to, ka viņi spēj kaut ko normāli izdarīt.

BondsBonds 30.01.2020

Kad dabūsi ko pasūtījinosacīti pirmoreiz, tad varēsi sūtīt atpakaļ un kaut ko prasīt, līdz tam guli mierīgi. Taisnība tev nav.

Pacco_al 01.02.2020

Ja nauda stāv rezervācijā, tad pēc 14 dienām, ja uzņēmums neatsūtīts finansu transakciju šī rezervācija dzēsīsies un naudu būs atkal pieejama.
Atgādināšu, ka šis darbojas tikai tādā gadījumā, ja ir rezervācija, kura vēl nav redzama konta izrakstā, kā noticis darījums.