www.sudzibas.lv 1a.lv Nav iespējas atdot preci, nelaipni un rupji telefona asistenti

1a.lv - Nav iespējas atdot preci, nelaipni un rupji telefona asistenti

Pasūtīju preci, kuru saņemot, man diemžēl nederēja. Gribēju atgriezt 14 dienu laikā, bet man neatbildēja uz epasta vēstulēm. Kad mēģināju sazvanīt, ar manim rupji runāja telefona asistente, it kā esmu viņai kaut ko traku nodarīJusi, galu galā tā arī man naudu neatgriezā. Ta ka ja jūs gribētu arī gūt iespēju preci atgriezt un saņemt laipnu servisu, es šo internet veikalu neiesaku.

09.12.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 11.12.2020

Labdien,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju.
Jums ir iespēja izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Sīkāku informāciju nosūtījām Jums e pastā 9.12.2020.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

T Taisnīgums99 09.12.2020

Izklausas pec nenopietnas sudzibas!

A amethystine 12.12.2020

фку ребятки, я конечно в шоке от этих людей сидящих в 1a.lv. никогда в жизни не заказываете ничего на этом сайте, постоянно врут и игнорируют. за три года ничего не изменилось. заказывал на этом сайте потому что выбора не было и была оптимальная цена, на других сайтах товара этого не было. заказал вот недавно пару вещей, стоили подозрительно мало, после этого моментально цена на них выросла чуть ли не в два раза, если они попросят переоформить заказ с новой ценой ну это ваще трешмувик будет, на данный момент они игнорируют и уже прошло несколько дней с того момента когда должна была прийти посылка. надо влить в массы чтобы этот магазин, ну, грубо говоря обосрался и люди не тратили время и нервы.
найс сделал себе подарок на нг и я не единственный такой, жалко люди жрут это и никак не пытаются сопротивляться этому =))