www.sudzibas.lv 1a.lv Mēmais serviss

1a.lv - Mēmais serviss

Pasūtīju preci no šī liekas normālā veikala 1a.lv. Ir pagājušas jau 4 dienas un man izņemot kā pasūtījuma nr. Man vairak nekādas informācijas. Mēģinu tos sazvanīt. Tas vispār nav iespējams. Man liekas tet pārstāvjus ātrāk vari sazvanīt nei šo kantori. Jautājums kam tiem vispār vajadzīgs šis telefons, ja elementāri neviens pa visu dienu nevar pacelt klausuli? Atbilde klausule ir viena... Ja nevarat sazvanīt rakstiet e-pastā. Ko arī daru. Atbilde atnāk zibenīgi. Un ko jūs domājat tie raksta citēju: "... Ja tomēr jautājums ir steidzams, lūdzu, zvaniet 63588024...
Nevienam neiesaku šo afēristu mēmo šovu, ja jums ir tik tiešām dārgs laiks

28.12.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.01.2021

Labdien,
Zvanu centrs pirms svētku periodā ir noslogots, tāpēc var būt situācijas, kad nav iespējams atbildēt uz visiem klientu zvaniem.
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts llietotājs 05.01.2021

Redzams Jums svētki turpinās ja no 25.012.2020 līdz tagad 05.01.2021 pat nevarat atbildēt uz e-pastu kad pasūtījums ir pieņemts vai kā tamlīdzīgi. Bet tagad naudiņu paņemat un čau Rasma -))
Pasūtījuma nr. B000302914
Es tik tiešām neticu kad Jums bizness iet "kalnā", kā jūs te izsakieties, Man vēl palikušas 2 dienas rezervē. Tālāk došu jau uz PTAC...sorry, bet uz pinu klapi.

V viesis52 28.12.2020

1a.lv :D:D man taču ne uz epastu atbildēja, ne arī varēja sazvanīt, sūti kaķi maisā:D:D man paziņas par xnet.lv nesūdzās, pamēģini tur

L llietotājs 29.12.2020

Te drīzāk ir tā, kad pie laba saimnieka ir pieņemti slikti kalpi, kuri arī nolemj lielas un zināmas firmas prestižu un vārdu