www.sudzibas.lv 1a.lv Melošana un saistību nepieldīšana

1a.lv - Melošana un saistību nepieldīšana

Datora pasūtīšanas brīdi 12.12.2016 prece uzrādījās ka "ir noliktavā" ar piegādi pēc divām dienā 14.12.2016. Pirms avansa pārskaitīšanas, operators apliecināja ka viss ir korekti, prece ir pieejama un piegāde tieši tā arī būs. Pārskaitīju naudu. Pagāja divas dienas un pienāca 14.12. Zvanu, kur prece, "ceļā, šodien līdz dienas beigām būs, gaidiet". Diena paiet, bet nekā (ne ziņa, ne preces). Nākošajā dienā tieši tas pats, zvanu, kur prece "ceļā, šodien līdz dienas beigām noteikti būs, gaidiet". Atkal nekā, ne ziņas, ne preces. 16.12.2016 (5 !!! diena kopš pasūtījuma) identiski tas pats, kur prece, "ceļā, šodien līdz dienas beigām noteikti būs, gaidiet". Diena pagāja, bet prece kā nav tā nav. Zirgam skaidrs , ka Latvijā nav nevienas noliktavas no kuras nevarētu atvest preci līdz internet-veikalam 5 !!! dienu laikā. Visdrīzāk šim veikalam ir kādas nopietnas problēmas, kā dēļ prece viņiem netiek piegādāta. Atsaucu savu pasūtījumu un tagad gaidu naudas atgriešanu. Solīja to izdarīt 3 !!! darba dienu laikā. Rezumē. Preces nav un esmu iedevis sūdabrā.. bezprocentu kredītu uz 1.5 nedēļu. Super!!! Esmu šokā, ka Tā var rīkoties veikals, kas sevi pozicionē, kā vienu no vadošajiem Latvijā. Lūdzu neticiet "ir noliktavā" un neiesaku maksāt avansu, jo Jūs naudu viņi visdrīzāk izmanto citiem mērķiem, nevis preces pasūtīšanai.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 19.12.2016

Labdien, Armand. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Diemžēl šāda situācija ir radusies dēļ noliktavas un kurjerdienesta noslogotības, kas radusies dēļ lieliem apjomiem pirmssvētku laikā. Diemžēl solītais pasūtījuma izpildes datums pārcēlās, to konkrēti nevarēja prognozēt, jo noliktavas un kurjerdienesta darba laiks ir garāks par mūsu operatoru darba laiku, tāpēc sūtījums varēja būt izsūtīts konkrētā dienā, taču nenotika. Diemžēl tāpēc Jums ir sniegta nekorekta atbilde par pasūtījuma piegādi. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

R Rolands 18.12.2016

Precīzi tāda pati situācija man. Pasūtīju datoru 15.12.2016. - pirms maksāt uzzvanīju noskaidrot, vai būs pieejam nākamajā dienā (kā tas arī mājas lapā rakstīts bija). Nākamajā dienā nekā - sazvanoties/sarakstoties solīja uz 6dienu (17.12.2016). 6dien sazinoties ar viņiem solīja ka līdz vakaram būs... joprojām nekā.

Redzēs, kas būs rīt!

S sūtītājs 25.12.2016

Visu ko esmu pasūtījis 1a.lv arī esmu saņēmis, Protams ar datumiem gribētos lielāku precizitāti pat ne svētko posmos. Varu tik iedomāties kas viņiem tur notiek ziemas svētkos! :)