www.sudzibas.lv 1a.lv Melo par piegādes datumiem

1a.lv - Melo par piegādes datumiem

Personīgi iesaku neizvēlēties 1a kur iegādāties preces... Tāda sajūta, ka cilvēkus par klauniem uzskata, vnk cirks. Pasūtīju iphonu pro max 28. Septembrī, iegādes laikā mājaslapā bija rakstīts, ka prece tiks piegādāta 19. Oktobrī, pienāca 18. Oktobris un atnāci ziņa, ka prece tomēr tiks piegādāta 14. Novembrī, reāli mēnesi vēlāk. Un uzminiet kas notika kad pienāca 14. Novembris: d tieši tā... Atnāca ziņa, ka prece tiks piegādāta 20. Decembrī uz ziemassvētkiem nu reāli smiekli nāk, nevar 2 mēnešus piegādāt preci un Sola uz ziemassvētkiem: d piebildīšu, ka visu šo laiku mājaslapā pie preces iegādes visu laiku rakstīts, ka preci iespējam piegādāt 2 nedēļu laikā, nu reāli čakarē cilvēkus, lai tik samaksā. Patīk arī viņu atvainošanās - iedod 10euro kuponu, bet tas nav viss, 10 euro kupons, ja pirksiet preci virs 30 euro... Viņu atvainošanās ir dot iespēju vēl kādu preci pagaidīt 3 mēnešus.

Uzrakstīju arī personīgi uz to 1ainfo un atnāca standarta atbilde - mēs nevar nekā darīt, nenāk no ražotāja prece. Nuuu es domāju jūs varētu sākt ar to, ka jūs beidzat melot par saviem piegādes termiņiem preces iegādes brīdī, varbūt, arī varētu beigt sūtīt ziņas reali dienu pirms tai jāatnāk, lai pateiktu, ka mēnesi vēl būs jāgaida, bet gan pa taisno piedāvāt atgriest naudu, vai vismaz dot kādu ziņu par to kurā vietā Rindā atrodos klients un kāds būs reālais piegādes termiņš.

Čoms pasūtija to pašu lmt kādu nedēļu ātrāk un viņam atnāca pēc 3 nedēļām, tas jau likās ilgi, bet vismaz klientu apkalpošana bija pretim nākoša un paskaidroja Rindas un nemeloja par termiņiem.

15.11.2022

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 16.11.2022

Labdien,

Paldies par jūsu komentāru
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl CUPERTINO, CALIFORNIA COVID-19 ierobežojumi uz laiku ir ietekmējuši primāro iPhone 14 Pro un iPhone 14 Pro Max montāžas iekārtu, kas atrodas Zhengzhou, Ķīnā. Šobrīd iekārta darbojas ar ievērojami samazinātu jaudu.

Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā 1a.lv klientu.
Lai uzlabotu mūsu pakalpojumu un palīdzētu atrisināt problēmu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected]. E-pasta tekstā lūdzu atsaukties uz šo komentāru.

Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs jums atrast piemērotāko risinājumu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu
Komanda 1a.lv

A Andrejsx 16.11.2022

Man bija otrādāk, atsūtīja preci 10 dienas ātrāk nekā sākumā norādīts. Tev vienkārši nepaveicās.

Good Intentions 16.11.2022

Nekas jauns interneta pasaulē. Es personīgi pirktu un arī pirku veikalā šādu preci. Ja nu, kas lai ir kur griesties un uz vietas labo nevis sūtītu vel uz kaut kādu citu valsti skatīties un labot.

A anarchy 29.11.2022

Neko jūs nekordinējat , čakarējat tik prātu .