1a.lv - meli

Labdien ja kāds meklē dāvanu sev mīļiem cilvēkiem un grib ātri pasūtīt kādā no internetveikaliem tad nedariet to http://www.1a.lv/ es arī pasūtiju meitai planšeta datoru pagāja viena diena man zvana ka prece ir ofisā ka var braukt pakaļ es ar menedžeru sarunaju ka sestdien atbraukšu, bet piektdienas vakara man zvana un paziņo ka tomēr prece neesot pie viņiem, tādus parsteigumus pasnied 1 a

A AK79 20.12.2013

Prece noteikti tika paardota kaadam, kursh ieradaas pirmais.

B Beisbolzzz 21.12.2013

būtu labāk izteikusi pateicību, ka pabrīdināja laicīgi iepriekš, lai nebūtu tā, ka atbrauc līdz viņiem un paliec ar tukšām rokām...

F faak 08.01.2014

man bij tiesi tada pati problema! pasutiju pc somu, atnaca paisam cita soma neka bija noradits piedavajuma, cita firma, ja mazliet dargaka neka ko es pasutiju bet tikunta es gribeju tiesu to ko pasutiju nevis kaut kadu citu

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki Ella. Diemžēl dažreiz gadās, kad prece beidzas noliktavā vai ir bijusi kļūda sistēmā, taču vienmēr klientus cenšamies pabrīdināt. Tāpat noteikti vienmēr ir iespējams piemeklēt alternatīvu mūsu plašajā klāstā.