www.sudzibas.lv 1a.lv Maldinoša informācija par piegādes laiku un nepatiesa informācija par preces atrašanās vietu

1a.lv - Maldinoša informācija par piegādes laiku un nepatiesa informācija par preces atrašanās vietu

Prece tika pasūtīta 11.07.21. , tikai un vienīgi dēļ tā, ka pārliecinoši sniedza informāciju par tās saņemšanu lucavsalas filiālē 12.07.21.
Zvanot:
12.07.21. - piegāde plānota uz 13.07.21.
13.07.21. - notika neliela aizķeršanās un prece tiek komplektēta, bet tā pavisam noteikti ir noliktavā Latvijā.
14.07.21. - prece nav noliktavā, piegāde 02.08.21.

14.07.2021

Papildināts Artjoms Pantelejevs 16.07.2021

Prece tomēr parādījās noliktavā 15.07.21.
Protams, man jau tas nebija aktuāli, jo tajā pašā dienā saņemu sūtīto no 220lv.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 20.07.2021

Labdien,
Diemžēl gadās situācijas kurās prece aizkavējas ar piegādi no piegādātāju noliktavas. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts Artjoms Pantelejevs 20.07.2021

Paldies, protams, par atbildi!
Tomēr šajā gadījumā, problēmai nav nekāda sakara ar piegādātāja notilktavu. Man šķiet, ka jūsu “noliktavas un krājumu” programmatūrā nestrādā korekti! Kā arī mājaslapā tiek izvietota maldinoša informācija uzmanības pievēršanas nolūkā. Manā gadījumā vaina ir tikai un vienīgi 1a komandas maldinošās informācijas sniegšanā! Jūs solāt, pat ja nevarat zināt, reklamējat to ko nevarat izdarīt un sniedzat nepārbaudītu informāciju. Tā darīt nav pareizi! Īpaši pēc tam atsaucoties uz to, ka jums viss mājaslapā ir atrakstīts par iespējamiem kavējumiem…