www.sudzibas.lv 1a.lv Maldinoša informācija par piegādes datumiem

1a.lv - Maldinoša informācija par piegādes datumiem

Pasūtīju 05.07.2021. Kondicionieri, kur informācijā minēts, ka pasūtījumu varēs saņemt 14.07.2021. , protams iegādājos. Pienāca 13.07. Saņemu ziņu ka prece būs 14.07. , protams visu dienu 14.07. Gaidīju sms un e-pastu, ka varu doties pakaļ, bet ziņu nebija, zvanīju, atbilde ka lai gaidu tuvākajā laikā būs, pienāk 15.07. Nav sms. Tagad atnāk ziņa, ka 21.07. Nesaprotu, kpc maldina pircējus! Nebūtu iegādājusies neko no šī portāla, un turpmāk to nedarīšu! Un tagad jāgaida 21.07. Un varbūt atkal man atsūtīs ziņu ka vel pa nedēļu kavēsies vai vispār nav pieejams! Man šī prece ir nepieciešama un jāzin vai es viņu saņemšu norādītajā termiņa! Sen jau būtu citūr iegādājusies!

17.07.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 20.07.2021

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece kavējas no piegādātāju noliktavas, dažādu no mums neatkarīgu apstākļu dēļ. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti. Jūsu pasūtījuma plānotais saņemšanas datums ir 21.07.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

K