www.sudzibas.lv 1a.lv Maldina pircējus

1a.lv - Maldina pircējus

Šis "sū...a" kantoris maldina pircējus, pārdodot preci par vienu cenu, atsūta apstiprinājumu, rēķinu, kuram veic apmaksu, visu izdaru, jāgaida prece, paiet pāris dienas viņi atsūta epastu, ka prece nav pieejama un skaitīs naudu atpakaļ. Tajā pašā laikā paskatos interneta veikalā preci turpina pārdot jau par lielāku naudu!! Tad vai prece ir vai nav, pārdomājuši, ka grib laikam lielāku naudu!!??
Miskaste ne veikals, nepilda savas saistības, maldina klientus, kuri tērē savu laiku iepērkoties!!

SIA MOBILUKSS
Reģ. Nr. 40003610078, Reģistrēta 20.11.2002
Adrese: Rīga, Mūkusalas 41, LV-1004
E-pasts: [slēpt]@1a.lv

R

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.02.2014

Sveiki. Saprotam Jūsu sašutumu un atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču nekad nevienu klientu ar nolūku nemaldinam. Svētku un pēcsvētku laikā diemžēl ļoti strauji mainās preču pieejamība, tapēc šādas situācijas reti, bet gadās.
Taču vienmēr cenšamies tās atrisināt.

K krista.s 28.02.2014

Redz viņi ne tikai krāpjas tā, bet arī māna visu, ka viņiem viss ir noliktavā un var saņemt ātri!
Operators zvana un saka, KA NEKO NETUR NOLIKTAVA!

Ja nav preces nav ko maldināt tautu un rakstīt pie precēm, ka IR NOLIKTAVA! Meļi, Meļi!

Neiesaku nevienam šo veikalu! PTAC vajadzētu kaut ko darīt lietas labā.