www.sudzibas.lv 1a.lv Ļoti slikts serviss

1a.lv - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss. Biju pasūtījusi preci internetā - telefonu. Pasūtīju svētdienas vakarā. Garantēja, ka prece būs pirmdienas vakarā, respektīvi - nākamajā dienā un pasūtīšanas brīdī viņi garantēja arī, ka telefons ir viņiem noliktavā. Pienāca pirmdiena. Vakarā zvanīju uz 1a.lv (ap 18.00, darba laiks līdz 20.00), bet neviens neatbildēja. Zvanīju otrdien, bet man teica, ka prece vēl nav piegādāta un nav uz vietas un ka būšot trešdien. Zvanīju trešdien, bet man teica, ka preces vēl nav un, ka šīs dienas laikā vēl noteikti nebūs. Es aizgāju uz citu veikalu un nopirku telefonu tur, bet uz 1a.lv piezvanīju un atteicu pasūtījumu. Man atteica pasūtījumu un pat nepajautāja kāpēc atsaku utt. Tas nozīmē, ka viņi pat netaisās uzlabot savu servisu. 1 dienas vietā gaidīju 3 un tā arī nesagaidīju. NOTEIKTI NEIESAKU ŠO VEIKALU!!!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 16.12.2016

Sveiki. Vēlamies ļoti atvainoties par radušos situāciju ar pasūtījuma izpildes kavēšanos, diemžēl šāda situācija notiek dēļ lielas noslogotības kurjerdienestu darbā, kad preču pievedums var kavēties vairākas dienas. Diemžēl tas ir neparedzēts faktors, tāpēc nevarējām to paredzēt laicīgi. No Jums pieņēmām izmaiņas saistībā ar pasūtījuma atcelšanu, bet neprecizējām kāds ir atteikuma iemesls, jo uzskatām, ka iemesli var būt personiski.

T Tong Po 15.12.2016

1a lv ir lielākais veikals Latvijā un pelna nevāji. Pieņemu, ka apmierina viņi lielāko daļu pasūtījumu, tāpēc uz atsevišķajiem gadījumiem, kad viņi neko nevar mainīt, domāju, ka daudz nefokusējas un neiespringst. It sevišķi jau nu šajā pārdevējiem karstajā laikā.
Tas, protams, neattaisno klientu apkalpošanu konkrētā gadījumā - pieklājības pēc vajadzēja vismaz atvainoties. Bet esmu drošs, ka arī apkalpošanas līmenis šim veikalam augs, redzot kā īpašnieki investē sava biznesa attīstībā.