www.sudzibas.lv 1a.lv Ļoti slikts pēcpārdošanas serviss

1a.lv - Ļoti slikts pēcpārdošanas serviss

Ja vēlaties pabojāt nervus, iegādājaties preces 1a.lv. Ar bojāto preci varēsiet paskraidīt pa servisiem. Vai arī saņemsiet pretīm nesaprotamu atteikumu pieņemt bojāto preci. Ja argumentu pietrūks, liks izpildīt kaut ko ļoti stulbu. Vārdsakot, visas 1a.lv problēmas jūs risināsiet paši.

04.03.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.03.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

A Agris Caune 05.03.2021

Ja vēlaties pabojāt nervus, iegādājaties preces 1a.lv. Par bojāto preci saņemsiet pretīm nesaprotamu atteikumu pieņemt bojāto preci. Vārdu sakot, visas 1a.lv problēmas jūs risināsiet paši un pats vainīgs!