www.sudzibas.lv 1a.lv Likumu ignorēšana un klienta tiesību neievērošana

1a.lv - Likumu ignorēšana un klienta tiesību neievērošana

2014. gada 22.jūlijā interneta veikalā 1a.lv (SIA Mobilukss, reģistrācijas Nr 40003610078) iegādājos telti, modelis Freetime Fidji 4 par summu 94.00 (deviņdesmit četri ) eiro. Nākamajā dienā, atverot iepakojumu un mēģinot salikt telti, konstatēju, ka vienai no telts detaļām, balsta lokam, trūkst viena no savienojošajām vidus detaļām, kas ir acīmredzams ražotāja defekts. 2014.gada 24.jūlijā atgriezos minētajā veikalā, lai atrisinātu radušos situāciju. Man paskaidroja, ka veikt preces apmaiņu nav iespējams, jo jāveic pārbaudes, tādēl izvēlējos naudas atgriešanu.
Uz vietas, veikala darbinieka klātbūtnē tika sagatavoti 2 dokumenti – pieņemšanas akts 2014-1880, kurā ir aprakstīts defekts un lūgts atgriest naudu;
iesniegums, adresēts SIA Mobilukss direktoram, ar lūgumu atgriest naudu pamatajoties uz 14 dienu atteikuma, jo teltij trūkst savienojošās detaļas.
Vēršu uzmanību uz to, ka pieņemšanas aktu un iesniegumu aizpildīja veikala darbinieks, man tika lūgts tikai aizpildīt kontaktinformāciju un parakstīt dokumentus, izrādās likums nosaka, ka viņiem mana nauda ir jāatgriež 10 dienu laikā
Nogaidot 14 dienu termiņu, t.i. līdz 2014.gada 7.augustam un nesaņemot nekādu informāciju, kā arī nesaņemot naudas pārskaitījumu no SIA Mobilukss, telefoniski sazinājos ar firmu, lai noskaidrotu radušos situāciju. Darbinieks, kurš stādījās priekšā kā Raimonds, pēc visas informācijas pieprasīšanas man paziņoja, ka mans iesniegums nav atrodams un lūdza nosūtīt tā kopiju uz elektronisko pastu [slēpt]@1a.lv, ko arī izdarīju. Firmas darbinieks man paziņoja, ka pēc apstākļu noskaidrošanas ar mani sazināsies telefoniski, taču nevarēja noteikt nekādus problēmas atrisinājuma termiņus.
Protams darbinieks nesazinājās, 8. augustā pēc izmisīgām pūlēm sazvanīt izdevās, atkal kaut kāds jauns cilvēks sāka visu noskaidrot un pēc 7 min skaidrošanas paziņoja, ka papīri ir grāmatvedībā kura šodien nestrādā tāpēc kaut kad nākamnedēļ naudu pārskaitīs. Pajautāju jaunajam cilvēkam firmas direktora vārdu un uzvārdu, aizgāja skaidrot, tas vīņam prasīja tieši 8 minūtes, lai atgriežoties pie telefona man paziņotu, ka tas ir firmas komercnoslēpums. Sāku telefonā skaļi smieties, sāk likties ka šī firma tirgo militāru tehniku nivis dažādus sadzīves niekus.