www.sudzibas.lv 1a.lv liguma neatbilstosa prece

1a.lv - liguma neatbilstosa prece

Aiztur naudas atgriesanu par liguma neatbilstosa prece. Rakstiju uz e-pastu. Vairakus reizes zvaniju, operatori neko nezin, menedzeris nav sasniedzams, gramatvedibas darbiniekus nav uz darba vietas. Tiesi ka bernudarza, bet reklama sev pozicione ka vislabakie. Nerekomedeju izmantot 1a.lv pakalpojumi, jo rodas stresa situacijas, terejas laiks un naudas

T

1a.lv Pārstāvja atbilde 15.08.2014

Labdien, Tatjana! Ļoti atvainojamies Jums par naudas atgriešanas aizkavēšanos, tas saistīts ar neparedzētām tehniskām problēmām ar mūsu iekšējo apstrādes sistēmu. Taču situāciju jau atrisinājām un naudu Jums pārskaitīsim jau šodien :) Vēlreiz atvainojamies un ceram uz pozitīvu sadarbību ar Jums arī nākotnē :)

BondsBonds 15.08.2014

Ou, Jūs pat šite ņematies, nu, baigie esat. :) Es domāju Jūsu klienti un potenciālie klienti būtu ļot priecīgi, ja Jūs izveidotu noliktavu, kurā Jūs regulāri uzturētu populārās preces, citādi nākas izmantot citu interneta veikalu pakalpojumus. Piemērs no dzīves. Jūsu operatorīte man teica, ka prece būs pēc nedēļas, bet pie Jūsu konkurentiem preci es dabuju +/- 90 minūšu laikā. :)