1a.lv Ksenukai - Bojājums

Pasūtīju dārza šūpoles. Kurjers atveda sabojātas, saskrāpētas. Kāds vilka pa asfaltu... Sazinājos ar veikalu, teica 50€atlīdzību pārskaitīs manā kontā. Pagāja 10 darba dienas, nekā... Pat uz epastu vairs neatbild. Trūkst vārdu... Pasūtījuma nr. B001098030

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 08.06.2022

Labdien!
Atvainojamies par ieilgušo situācijas risināšanu. Dažkārt, tehnisku iemeslu dēļ, naudas atmaksa notiek aizņem ilgāku laiku kā plānots. Redzam, ka šobrīd atmaksa Jums ir veikta. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību.

K

shandi23 18.06.2022

Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at [slēpt]@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.