www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, slikts serviss

1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

Vairs nekad neiepirkšos šajā internetveikalā. Izdomāju pamēģināt nopirkt smaržas internetveikalā. Pasūtīju 3 smaržas (2 mazas, lai ielikt somās un vienas liela tilpuma). Kad pasūtījums bija atnācis un izpakojot to, es biju nepatīkami pārsteigta. Vienas mazas smaržas bija tukšas (iespējams izlējās), otras pustukšas (izskatījās, ka bija testeris veikalā) un Guess smaržas pudelīte atšķiras no oriģinālajām, kas man mājās vēl ir (uzlīme vienkārši uz pudelītes uzlīmēta, ka pat tualetes ūdens krāsa atšķiras.Aizsūtot pretenziju un foto (pretenzija tikai pret tukšām/pustukšām, pret neoriģinālajām pati vainīga, ka noticēju, ka tādā kantorī var nopirkt ko vērtu), taču veikals pēc 10 dienām pat nav atbildējis, tad es atkal uzrakstīju un man atbildēja, ka nedēļas laika situāciju atrisinās, taču jau pagāja vēl 2 nedēļas un 1A pat neatbild. 7 EUR dēļ veikals sabojāja savu reputāciju manās acīs, es visiem savām paziņām pastāstīju, par 1A attieksmi pret klientiem. Es vērsīšos tālāk, ja reiz veikals tik aizņemts, lai atrisināt tik banālu situāciju, kas var gadīties katram internetveiklam, taču šeit ir skaidra konkrēta attieksme 1A.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.03.2017

Sveiki, Lolita. Ļoti atvainojamies par šo nepatīkamu gadījumu, ar Jums sazinājāmies un situāciju paskaidrojām, kā arī piedāvājām situācijas risinājumu. Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

J Jānis 04.03.2017

1A ir labs veikals Moblive ir slikts jau kā menesis un nekas nav atnācis. Nezinu kā atgriezt preci 1a no citas pilsētas jo ir arī bijis ražošanas brāķis piemēram ļoti nekvalatatīvi lādētāji write protected MicroSD vai prece domāta kādai citai valstij.