www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, Slikts serviss

1a.lv - Krāpšana, Slikts serviss

Sabojāti gan Ziemassvētki gan jauna gada svinēšana! Pasūtīju tehniku, gribēju uzdāvināt bērnam. Pasūtījums veikts 13.12.2016, bija solīts saņemt 16.12.2016 (šis "saņemšanas datums" joprojām radīts www.1a.lv mājaslapā sadaļā "Mani pasūtījumi") , bet nav piegādāts (!!!!!) joprojām ( 04.01.2017). Sazvanīt nav iespējams. Uz e-pastu saņemu tikai atvainošanas un jaunie solījumi.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.01.2017

Sveiki. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju ar Jūsu pasūtījuma aizkavēšanos, diemžēl noliktavas tehnisku iemeslu dēļ sūtījumu piegāde, kuri ir rindā uz izsūtīšanu būs iespējama orientējoši līdz 11.01 datumam, bet pastāv iespēja, ka arī ātrāk. Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

S south 04.01.2017

Es pasutiju 23.decembri. Visas preces jau bija noliktava. Bija solits 2.janvari, kas ta jau likas ilgi. Šodien 4.janvari zvanu prasu kapec nav atnacis. Sanaca uzgaidit lai vispar savienotu ar operatoru. Kad savienoja teica ka aizkavejusies izsutisana un iespejams sanemt tikai 13.janvari. Piedavaja atdod naudu un slegt sutijumu. Teicu ka gaidisu. Sviests.

ē Ēriks 04.01.2017

No 1a nekad vairs neko nepirkšu. Biju nopircis mikrofonu, atnāca nestrādājoš. Aiznesu uz servisu teica ka 30 dienu laikā atgriezīs naudu. Pēc mēneša rakstīju ka nav. Vairāku solijumu un nedēļu beigas atdeva naudu. Tagad biju pasūtījis datoram ekrānu. Izvēlējos express sūtīšanu uz māju lai nebūtu jāčakarējas. Sākumā teica ka atvedīs 1. Janvārī nekā. Saprotams ka jaunais gads es paprasiju kad būs teica ka 2. datumā būs. Trešajā datumā prasu kur būs? saka ka šodien, nekā nav atkal. 4.datums vakars klāt un aizvien ne zvana ne piegādes. Rīt zvanīšu uz 1a un uzreiz teikšu lai atdod naudu (priekšapmaksa tika veikta), savādāk ievilksies mēnešos bez naudas un monitora.

1a - fagotu bars

1a.lv Pārstāvja atbilde 05.01.2017

Sveiki, Ērik. Atvainojamies par radušos situāciju, ar Jums telefoniski sazinājāmies un vienojāmies par situācijas risinājumu.

E Egle2 04.01.2017

Tiesi tada pat situacija!!!Tik tuksi solijumi
Nekad vairs neiepirksos 1a.lv