www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, slikts serviss

1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

Ziemassvētkos veicu pasūtījumu, teica, ka tikšot piegādāts veikalā līdz 7. Janvārim. 7. Janvārī visu dienu centos sazvanīt, bet nekādas ziņas. Šodien, 8. Janvārī cenšos viņus sazvanīt, bet neviens neatbild un nekādu ziņu par sūtījumu nav.

08.01.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 25.01.2021

Labdien,
Diemžēl gadās situācijas, kad kavējas preču ienākšana no piegādātāju noliktavas.
Pasūtījums 2021-01-13 tika saņemts.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

A Aigars Murnieks 08.01.2021

Identiska situācija! Visu dienu meiģinu sazvanīties, arī rakstīju Facebookā, pagaidām neveiksmīgi!

A Alisa28 13.01.2021

Pasūtijām bērniem dāvanas 16.12.2020,rakstīts bija ka piegāde 25...Pienāk 25-dāvanu nav. Šodien jau ir pagājis vez 3 dienām mēnesim-preces nav. 101 atruna. Gaida kurjeru, nav info, beigu beigās iepakojums brāķēts. Neko konkrētu vairāk pateikt nevar. Visu laiku tik sola. Mūsu ģimenē ir ļoti liela vilšanās par šo internet veikalu. Attieksme mainijās uz 100%.