www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, slikts serviss

1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

Pasūtīju divas preces 7.12.2020. Pirkums būs pieejams 16.12.2020. Pasūtījums tiek apstiprināts ar ziņu e-pastā. Līdz 16.12. , nekādas ziņas no 1a.lv.. Ar grūtībām sazvanu 1a.lv 16.12.. Tur operatore atbild, ka prece aizkavējas, taču noteikti preces būšot līdz ziemassvētkiem.18.12. , atnāk arī oficiāla ziņa no 1a.lv uz e-pastu, ka preču piegāde kavējas.21.12.2020. , atkal ar lielām grūtībām sazvanu 1a.lv kur man operatore ļoti īsi un kodolīgi atbildēja: "līdz ziemassvētkiem preces nebūs. " tas nozīmē, ka bez dāvanām paliks daži cilvēki. Maigi sakot esmu sašutis un nikns par tik cinisku atbildi un pieeju. Cūcība augstākajā mērā. Neticiet nevienam vārdam kas www.1a.lv ir rakstīts un tāpat neticiet svētajiem solījumiem no 1a.lv operatoriem. Kā jau redzams, tas viss ir meli. Pēdējā reize, kad iepērkos šajā interneta veikalā.

22.12.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 26.12.2020

Labdien,
Saistībā ar pasūtījumu apjomu, to piegāde, diemžēl, ir aizkavējusies.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.