www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, nolaidība.

1a.lv - Krāpšana, nolaidība.

Sveiki. Augustā iegādājos mobilo telefonu 1a.lv internetveikala, telefonu gadījumā divas nedēļas lai gan bija solīts pēc 3 darba dienām. Par to protams bija uztraukums bet nu neko darīt, gaidīju. Kad saņēmu telefonu, atverot kastīti pārņēma izbrīns, trūkst lādētājs un austiņas. Zvanīju uz internet veikalu, kur man paziņoja ka man jānofotografē komplekts ko esmu saņēmusi un foto jāsūta uz viņu e-pastu. Tā arī izdarīju. Pārsteidzoši bija ieslēdzot telefonu saprast ka telefona nav Latviešu, Krievu un Angļu valodas. Kad zvanīju vēlreiz par šo problēmu man palūdza pārinstalēt Android versiju, vaicājumi vai tas ir mans pienākums, bet mans atbildēja ka tas arī neesot viņ pienākums. Nekas! Dabūju cilvēku kas to izdara un tiku pie Latviešu valodas. Pec divām nedēļām sākas problēmas, nepienāk zvani un SMS, ekrāna uztveršanas problēmas, nepienāk ekrāna paziņojumi. Zvanu uz 1a, izstāstīju visu, bet man atkal pārsūtīja zvanīt uz garantijas remontu. Pēc nedēļas aizvedu telefonu uz remontu. Aizvey telefonu ar orģinālo kastīti, bet viņi to nepieņēma un telefonu iesvieda atviknē. Pēc mēneša ierados pakaļ telefonam. Viss itka kārtībā parakstos par saņemšanu, bet kad mājās ieslēdz telefonu pamanīju ka tas nepieņem atmiņas karti. Nākamā dienā zvanu uz garantijas remontu, kur man liek telefonu sūtīt atpakaļ uz garantiju. Nolēmu nogaidīt, kad jau pēc 3 dienām atkal uzradās visas vecās problēmas. Aizvedu telefonu uzreiz uz 1a ofisu. Kur to nosūtīja uz diagnostiku. Pēc kāda laika devos pakaļ telefonam, un atkal nestrādā atmiņas karte, mājas pazvaniju uz 1a. Kur man lūdzu atkal telefonu nogādāt remonts. Kad jautāju cik reizes man tas jādara, man atbildēja, ka divu gadu laikā telefonu var sūtīt uz garantiju neierobežoti daudz. Tā lūk jau kādu m4nesi lietojumprogrammas telefonu kuram neiet atmiņas karte + regulāri izslēdzas un uzrāda 0℅ lai gan nesen uzlādēts. Sākumā rakstīju par trūkstošajām detaļam, vejoprojām atbildi par to neesmu saņēmusi. 1a.lv un Sia "Mobilukss" visu šo laiku man ir likuši zvanīt otram. Pa visu šo laiku kamēr esmu iegādājusies telefonu, pati to esmu lietojusi, apmēram 1,5 mēnešu. Lai gan itka manā īpašumā tas ir 3 mēnešus.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 29.11.2016

Sveiki. Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā pircēju, lai pārbaudītu Jūsu sniegto informāciju un to komentēt. Lūdzu precizējiet pirkuma pasūtījuma numuru.

V

Ventilators 29.11.2016

Protams, ka nevarat. Nevens neiepērkas pie jums un te speciāli tikai pazemo veikalu 1a.lv

Nabadziņi.

donna b 29.11.2016

Kads telefonam modelis, starp citu?

T Tong Po 30.11.2016

Mjā, interesanti. Vai ir tā, ka 1a ir daudz tādi gadījumi, kā aprakstījis klients savā sūdzībā, ka viņi nevar identificēt?

Ja "klients" būtu aprakstījis situāciju, nevis "Kur man lūdzu atkal kādu m4nesi lietojumprogrammas telefonu", varbūt arī būtu iespējams identificēt. Vājš sacerējums - nesekmīgi.