www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, neatgriež samaksāto naudu par preci

1a.lv - Krāpšana, neatgriež samaksāto naudu par preci

12.11.2020. Datumā veicu iepirkšanās 1a.lv internetveikalā. Pasūtītās preces ("dewalt" leņķa slīpmašīna un "stanley" rokas instr. Komplekts uz kopsummu 125.75 eur, apmaksāju ar bankas pārskaitījumu) solīja piegādāt 4. Decembrī iepriekš noradītajā Dpd rimi terminālā. Ziņojumu par preces piegādi saņēmu tikai 7. Datumā, līdz ar to, atsūtīja vispār citur, izsniegšanas punktā - dus circle k. Pats interesantākājs, kad atbraucu mājās, izrādās ka preces, kuras minēju agrāk aizvietoja ar bērnu rotaļlietām - 2. Komplekti "bruder" milzīga kartona kastē (iesaiņojums ar dpd kurjera logo un saīsni) . Biju šokā, 1a.lv klientu serviss uz atkārtotiem e-pasta ziņojumiem un tel. Zvaniem vispār nereaģē.

Papildinājumā:
šodien jau 2021. Gads, 11 janvāris, situācija joprojām palikusi neatrisināta.
Es par savu rēķinu, pēc svētkiem, nosūtīju 05.01.2021. Datumā ar omniva kurjerdienestu minētas preces, piebilstot, izsekoju sūtījumam, ieraudzīju informatīvā logā - "saņemts" kopš tā laika veikals kā ūdenī iekritīs, uz daudzkārtējām ziņojumiem atkal nesniedz nekādas atbildes.
Vairs nekad neiegādāšos preces šajā interneta veikalā.

11.01.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 25.01.2021

Labdien,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot citu preci.
Informācija ir nodota servisa nodaļai, lai pēc iespējas ātrāk varētu atrisināt šo situāciju.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

R Raimonds Skrinda 13.01.2021

20.12.2020 pasūtīju telefonu par 32eur,atsūtīja vāciņu par 2 eur.Zvanot uz kontakttelefonu teica lai rakstot e-pastu,bet uzrakstot e-pastu atbildēja lai zvanot.Ne ziņas,ne miņas,kārtējais metēju kantoris,nekad neko nepasūtiet !a.lv