www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, neatgriež samaksāto naudu par preci

Atrisināta1a.lv - Krāpšana, neatgriež samaksāto naudu par preci

Vēlos padalīties ar necilvēcīgo un klaji ignorējošo attieksmi no 1a.lv puses aprakstot savu pieredzi ar šo uzņēmumu. Problēma jau trīs mēnešus vēl nav atrisināta. (esmu palicis bez preces un bez naudas, uz e-pastiem un zvaniem neatbild)

2019. Gadā iegādājos tv pie 1a.lv. Pēc gada lietošanas tv pārstāja darboties un 2020. Gada 10. Oktobrī tv tika nodots garantijas remontā. Ilgi nesaņēmu nekādu konkrētu informāciju par preces garantijas apkopes statusu vai diagnostikas slēdzienu. Tomēr pēc 45dienām es saņēmu atbildi, ka prece ir ražošanas brāķis un es saņemšu savu naudu atpakaļ. Akta nr. Ir rma-1666964-1.

Naudu neesmu saņēmis jau trīs mēnešus un manus komunikācijas mēģinājumus šis uzņēmums ignorē.
Šobrīd ir pagājuši trīs Mēneši un esmu vēljoprojām bez tv par kuru samaksāju un palicis bez naudas.

Diemžēl izskatās, ka būšu spiests rakstīt sūdzību ptac un beztabu, jo citādāk pie mums taisnību un godīgumu nepanākt.

08.01.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta RaivisV 15.01.2021

Paldies, situācija ar jūsu palīdzību atrisināta.

R