www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, naudas neatgriešana.

1a.lv - Krāpšana, naudas neatgriešana.

Pasūtīju portatīvo datoru, datoram negāja touchpad un nebija attiecīgu draiveru, tāpēc nolēmām atgriezt preci. Atgriežot preci 1a solīja 14 dienu laikā atgriezt naudu. Pagājušas 14 dienas, taču nav ne nauda, ne dators, nolēmām pazvanīt uz 1a veikalu, taču pretī saņemam atbildi: “dators ir nonācis servisā un naudas atgriešana var aizņemt 30 darba dienas”. Esmu apjukumā, nesaprotu vai tiešām tas aizņem 44 darba dienas lai, atgriezu naudu kontā, kāda jēga no 14 dienu atgriešanas tiesībām, ja viņas tāpat neņem vērā. Nav ne datora, ne naudas, viss ko vini dara ir paildzina termiņu.

30.08.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.09.2019

Labdien.
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ta

Ma macbeton 30.08.2019

Pag, tu neprati sainstalēt, un nevērsies arī pie datorspecialista, un tagad pretenzijas?

Es ceru ka internetveikali drīz izveidos savstarpēju sarakstu ar tādiem troļļiem, un vairs nepārdos tādiem neko.

Ta TAnd 30.08.2019

Bija tāda lieta, man dators atnāca ar DOS os, tāpec vedu pie datorspeciālista, kurš varētu gan windows 10 uzinstalēt, gan uzinstalēt attiecīgos draiverus, taču vinš sākot windows 10 instalāciju, datoru atnesa atpakal un teica ka nevar pārvietoties ar touchpad kuram būt jāiet neatkarīgi ir draiveri uzinstalēti vai nav.

Ot Otis 31.08.2019

Tieši tā. Šiem te visiem ''kāzu kleitu pielaikotājiem'' jau sen vajadzēja savu kartotēku.

Ot Otis 31.08.2019

..UN VISPĀR - GARANTIJAS REMONTS. Kur palika garantijas remonts ? (hihihihi)
Kaut kā maz ticās , ka tas viss aprakstītais bija tas iemesls tai preces atgriešanai.
Tagad raudāt, ka ne nauda, ne dators ir, bet pirms tam nest uz remontu gan prātā neienāca? Beidz pīlītes pūst!