www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Pasūtījām 10.11.2019. Mazdēlam viedtālruņi. Prece atnāca, bet iepakojums bija atvērts un acīmredzami lietots. Bija nepieciešams ātri pirkt jaunu pulksteni, jo dāvana bija vajadzīga 15.11.2019. Lūdzām izskatīt pēc iespējas ātrāk, bet atbildi gaidām joprojām.
Izskatās, ka šī bija vienīgā reize, kad izmantojām šo uzņēmumu.

17.11.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 18.11.2019

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Kr Krist_A 06.06.2019
Neatbild uz e-pastu

Lūdzu sniegt atbildi uz manu iesūtīto e-pastu! Vēlos zināt, kad tiks atgriezta nauda par preci (pieņemšanas akta # RMA-1214794-2).

Iv Ivija Bebe 29.06.2019
Slikts serviss

Zvanīju par brāķētu riteni un man ļoti dusmīgi vēl atbildēja un neuzklausīja mani...

Jb JB75 09.09.2019
Slikts serviss

1a.lv joprām gaidu tikšanos ar Ģirtu Siliņu kura nekaunībai nav robežu ! Un atvainošanos par rupjo pārdevēju Jelgavas 1a.lv veikalā! Sliktu dienu 1a.lv vēlot pircējs Jānis.

Tu Turkey901 19.11.2019

Tā noteikti bija DEMO prece, pēdējā un tāpēc tirgota ar īpašu atlaidi, lasīt omīt vajag arī sīko druku!

Iv Ivija Bebe 20.11.2019

Kam tu to saki?

Tu Turkey901 20.11.2019

Omei, kura mazdēlam pasūtīja telefonu.

Iv Ivija Bebe 20.11.2019

Aaaa ok🤣