www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Vakar 20. Jūnijā pasūtīju mobilo telefonu un sieviešu skuvekli, datums no 26. Jūnija pēkšņi tika izmainīts uz 17. Jūliju. Tātad tiek tirgotas tādas lietas, kuras nemaz nav un tiek maldināti klienti. Naudu gan ņem tikai uz priekšu nevis pēc piegādes. Mani tas absolūti neapmierināja un pasūtījumu atcēlu. Viņi paši jau nezvana, man tas jādara. Pasūtījums tika atcelts, bet nauda nav atdota. Zvanīju atkal šodien, varbūt nākamās nedēļas beigās tā būšot! Nejēdzība! Ar viltu atņem naudu un tagad cīnies par naudas atgūšanu atpakaļ! Ne prece, ne nauda! Vakar apsolīja man arī vakar naudu atdot. No vienas bankas uz otru to var izdarīt dienas laikā. Nekādā gadījumā šajā negodīgajā veikalā vairs neiepirkšos! Atsauksmes varot pielikt, ja ir izdevies kāds pasūtījums! Tas jau arī ko liecina!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 21.06.2019

Labdien,
Preces atrodas piegādātāja noliktavā un katrai precei mājaslapā ir norādīts plānotais saņemšanas datums atkarībā no apmaksas un piegādes veida.
Gadījumos, ja apmaksa veikta ar karti, atceļot maksājumu, uzreiz nododam informāciju bankai par naudas atgriešanu, kas kontā tiek atgriezta līdz 5 darba dienu laikā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts dzintruks 28.06.2019

Skaista atbilde !
Tikai rezultāta nav-nauda aizvien nav atgriezta arī pēc nemitīgiem zvaniem, e-vēstulēm, vaino Banku, Banka gaida ziņu no tirgotāja, tātad Tirgotājs ir 1a un neko Bankai nepaziņo ! Kur ir mūsu nauda , vairāk kā 200 eiro? Vairāk kā 5 dienas pagājušas ! 20.jūnijā bija šī sūdzība, šodien ir jau 28.jūnijs- nauda nav ! Nekas nav mainījies ! Kur Jūsu apsolītā atgrieztā nauda? Nav !

Papildināts dzintruks 04.07.2019

1a vairs neatbild uz epastiem, nekas nenotiek, nauda iestrēgusi, bankai nekas nav paziņots.Visu laiku tikai meli. Kad beidzot dabūsim atpakaļ savu naudu? No 20. jūnija tā ir rezervēta un netiek atdota. Banka gaida norādes- tādu nav no 1a, bet šie stāsta, ka esot paziņojuši. Kad šo krāpnieku bodīti beidzot aizvērs? Kad beidzot dabūsim savu naudu? Tur vispār kāds strādā vai tikai melo pa telefonu? Nu darat kāds kaut ko ! Cik var mānīt? Cik pajautāju, visi cilvēki ir saskārušies ar 1a negatīvi, cits piemānīts ar Ziemassvētku dāvanām. Agrāk bija lēns, bet normāls veikals, kaut nekad atlaides tur neesmu dabūjusi. Tagad tikai krāpnieki un meļi. Kad naudu dabūsim atpakaļ?

Papildināts dzintruks 04.07.2019

Un par plānoto saņemšanas laiku arī nevajag melot- tur bija nākamā diena, bet pēc naudas samaksas jau 26. jūnijs un pēc pāris stundām-17. jūlijs. Mums sen jau viss ir citur nopirkts, tikai naudu nez kādēl neatdod. Kur ir tās minētās 5 darba dienas? Es nesaprotu- ar ko vispār tur nodarbojas? Es aizvien gaidu naudu ! Tā ir liela summa !

D