www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Pasūtīju veikalā 1a.lv bērnam uz dzimšanas dienu datoru, naudu uzreiz pārskaitīju, piegāde bij jāgaida nedēļu un jāsaņem ar kurjeru dienu pirms dzimšanas dienas. Nedēļa pagāja un sāku interesēties par pasūtījumu, jo pasūtījuma statuss, ko var redzēt veikala lapaspusē, nemainījās. Kad sazvanīju veikalu, viņi teica, ka noskaidros kas un kā. Rakstīju uz info, ka tā ir krāpšana, naudu saņem un neliekas ne zinis, ka sūdzēšos cilvēku aizsardzības biedrībā un rakstīšu sūdzības.lv, man atbildēja, ka viņi vēl skaidro apstākļus, iesāku rakstīt tekstu-kāpēc ar mani nesazinājās, ja kavējas... Bet mans teksts pazuda un es neko vairs nevarēju uzrakstīt. Pēc minūtēm 5 man piezvanīja no veikala un teica, ka pasūtījums vispār nebūs, jo neesot prece un ka nauda būs līdz 2 darba dienu laikā atskaitīta atpakaļ. Nekaunīgi, jo dotajā mirklī man nav atgriezta nauda un nevaru bērnu rīt apsveikt. Kāpēc nepastāv kautkādi sodi tādiem internetveikaliem? Tad lai labāk ir kad saņem preci tad samaksā kurjeram, jo kad naudu pārskaita uzreiz, viņi īpaši nesteidzas un neliekas ne zinis.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 18.04.2019

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Nekādā gadījumā nemaldinām klientus! Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja. Naudu par atceltu pasūtījumu pārskaitām 1-2 darba dienu laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts veikalaklients 20.04.2019

D Kad es sāku interesēties,kur mans pasūtījums un kad sāku teikt ka man vajadzīga prece uz veikala piedāvāto datumu un vēl rakstīju uz info,tad pēc 5 min. piegādātajam beidzās prece?