www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Labdien!

Nepērciet šo spēli no 1a.lv. No 1a.lv nopirku šo spēli. Uzinstalēju uz pieciem dažādiem xbox one,
one s un one x un uz nevienu neiet. Biju spēli aiznesis uz garantiju. Pirms aiznesu viltīgi disku
novietoju tā, lai burti ietu virzienā uz stūri un nofotografēju diska pozīciju. Kad saņēmu spēli
atpakaļ no garantijas, 1a.lv darbinieki stāstīja cik ļoti esot pārbaudījuši un viņiem viss esot gājis.
Kad atvēru iepakojumu un paskatījos kā disks stāv sapratu, ka 1a.lv darbinieki klaji ņirgājās un
melo saviem klientiem. Viņi pat nepārbaudīja. Klientus 1a.lv darbinieki uzskata par muļķiem un liek
tērēt savus līdzekļus, lai tikai piekrāptu klientu un izkrāptu no viņiem naudu!

20.03.2019

Papildināts XXTop 20.03.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 21.03.2019

Labdien,
Autorizētais servisa centrs sniedza atzinumu un pierādījumus, ka nav konstetēti bojājumi un prece ir darba kārtībā.
Ja prece nedarbojas lūgums preci nogādāt servisa centrā, lai atkārtoti tiktu veikta diagnostika.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Papildināts XXTop 25.03.2019

Smieklīgi. Jūs atbildat uz sūdzību tā pat kā Jūs pārbaudāt preces. Ja būtu izlasījuši sūdzību zinātu, ka 1a.lv servisa centrs izliekas, ka pārbauda preces. Kāda jēga atkārtoti nest uz garantijas centru, lai atkal melotu klientam, ka kaut ko esat pārbaudījuši.

X