Atrisināta1a.lv - Krapšana

Pasutiju preci verav classic bib pants size46;bet atnaca, artmas classic bib pants size 48..
Atsutiju atpakaļ. Bet naudu nevaru sanemt atpakaļ jau 3 nedeles,
kas pacuciba notek latvija. Tadem pardavejam. Es ne ļautu pa setnieku stradat.
Un kur skatas latvijas valdiba. Vias komisijas..
Kuras sanem algas no nodoklu maksatajas?
...

21.10.2018

Papildināts Nikolajs Makačka 21.10.2018

labi

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 22.10.2018

Labdien, atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju. Atgriezto preci saņēmām 19.10.2018, jo sūtījumu nosūtījāt saņemšanai Latvijas pasta nodaļā, nevis izmantojot kurjerpastu. Nauda Jums tiks atgriezta šīs nedēļas laikā. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.11.2018

donna b 21.10.2018

Protams ka Latvijas valdiba doma tika par 1a. interneta veikalu (kas nesen pardots Senukai leishiem).

M Mārīte Pokšāne 28.11.2018

Esam pasūtījuši mobīlo telefonu un apmaksa tika veikta laicīgi, bet veikals sūta ziņu ka pasūtījums ir atcelts sakarā ar neapmaksāto rēķinu. Pielikumā nosūtīts tika maksājuma kopija. Netiek ņemta vērā! Izskatās krāpnieku veikals!