www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

Atrisināta1a.lv - Krāpšana

05.01.2018. pasūtīju Sigma USB dock par cik cena laba 40.50 un termiņš 19.01.2018. apmierināja. Apmaksāju ar karti un atnāk atbilde - prece pasūtīta un būs 19.01.2018.

12.01.2018. atsūta paziņojumu "Vēlamies Jūs informēt, ka Jūsu pasūtījumā diemžēl ir beigusies šāda prece, kas vairs nav pieejama pasūtīšanai: Sigma USB Dock for Nikon".

Sanāk nedēļu vajadzēja lai uzzinātu ka prece nav pieejama, lai gan atsūtīja apstiprinājumu, ka prece ir un pasūtīta.

Rodas iespaids ka saliek preces pa mazām cenām priekš salidzini.lv pa kurām nemaz nevar izpildīt pasūtījumus, lai tik atrastos sākumā un cilvēki pamanītu viņus.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 12.01.2018

Labdien! Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Nekādā gadījumā nemaldinām klientus! Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.02.2019

N Nikolaas 13.01.2018

Preces ar priekšapmaksu nepērkam...nepērkam, apjās...

I Inga1 16.01.2018

Man nupat bija līdzīga situācija ar telefonu.Ļoti nepatīkami.