www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Interneta veikals savā mājas tirgo preces, kuras nemaz tam nav. Kad pie viņa iepērcies naudu par preci Tev jāsamaksā tūlīt, tad pēc kādām piecām dienām veikals īsā tekstā Tev paziņo ka tāda prece nav pieejama, taču naudu atgriezīs uz tavu kontu kaut kad. Cilvēki neiepērcieties šajā interneta veikalā.

Papildināts janka156 01.12.2017

Šī problēma vēljoprojām nav atrisināta

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.12.2017

Labdien!
Mēs kā internet veikals preces pasūtam no piegādātājiem, ir preces kuras pieejamas uzreiz un tās kuras pasūtam no Eiropas lielākajiem piegādātājiem. Katras preces plānotais saņemšanas laiks ir norādīts labajā pusē no bildes, sadaļā: "Piegādes veidi". Pašlaik 97% pasūtījumi tiek piegādāti plānotajā laikā, un darām visu iespējamo lai sasniegtu 100%. Diemžēl ir gadījumi kad prece var beigties piegādātāja noliktavā, kā tas bija ar Jūsu pasūtījumu. Par šo situāciju un naudas atgriešanas laiku Jūs informējām. Veicot pasūtījumu, solī ar nosaukumu "Apmaksas veids" Klientam ir iespēja izvēlēties sev ērtāko apmaksas veidu: skaidra nauda, karte, pārskaitījums, bankas karte (Online). Izvēloties apmaksas veidu skaidrā naudā vai ar karti par preci maksājat to saņemot. Par pasūtījumu atcelšanu, kuru apmaksas veids norādīts pārskaitījums, nauda tiek pārskaitīta 3 darba dienu laikā. Bankas kartes (Online) gadījumā, Jūsu banka atceļ naudas rezervāciju 5 darba dienu laikā. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

J

Dainis 01.12.2017

Kādā mājā viņi jums tirgoja preci? Tiešām nejaucat ar kādu kandžas tirgotavu?
Bet ja jau nopietni, tas ir interneta veikals, kas vēl piedevām orientējās uz pilnīgi jebkuru preču klāstu, dabiski, ka izsekot katrai preci līdz, būtu diezgan sarežģīti.

alergologs 01.12.2017

Prece nav, atdod naudu, kur problēma.