www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Interneta veikals nodarbojas ar cilvēku krāpšanu un zagšanu. Savādāk to nevar nosaukt. Pirmkārt viņu melo par preces piegādes datumu. Apsola preci piegādāt nākamajā dienā, bet patiesībā preces nemaz nav uz vietas. Ir jāgaida un "baro" tikai ar solījumiem. Naudu gan viņi naski paņem. Tad kad saņēmu preci un man neapmierināja tās kvalitāte, jo pilnībā neatbilda BOSCH kvalitātei, preci pēc 2 dienām atgriezu veikalam. Paņēma atpakaļ bez ierunām, bet naudu gan negrib atdot. Un tā sanāk ka paliku bez sev vēlamās preces un ar līzingu( jo prece tika iegādāta līzingā), kurš ir jāmaksā. Šāda veida izgājienu sauc par labi pārdomātu zādzību. 1a veikalam sanāk 100% peļņa. Viņiem paliek gan prece, gan nauda. Kur preci var vēl nākamajam pārdot. Neiepērcieties šajā veikalā, jo arī jūs izdomās kā apkrāpt. Vēl mazliet pagaidīšu, un tad iešu rakstīt iesniegumu Valsts policijai par zādzību. Un gan jau arī pieslēgsim citas institūcijas. Jo spriežot pēc šeit rakstītām sūdzībām ( kuru ir ļoti daudz) viņi piekopj šādu darba stilu. Jūtos vienkārši pretīgi. Ka Latvijā ir firmas kuras apkrāpj savus klientus bez sirdsapziņas pārmetumiem. Viņiem noteikti klienti nav pirmajā vietā!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 22.09.2017

Labdien. Sazinājāmies ar Jums telefoniski un vienojāmies par situācijas risinājumu. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām.

Papildināts Ulubele33 27.09.2017

Jā 1a sazinājās, apsolīja atrisināt radušos problēmu, bet tā arī pazuda un nekas uz priekšu nekust. Klusums no viņu puses, laikam uzskata ka piezvanot sasolot problēma ir atrisināta. Bet darbības nav.

U

T Tong Po 22.09.2017

Ja viņi Tev ļaunprātīgi neatgrieztu naudu, to gan nesauktu par zādzību, bet par krāpniecību.
Jebkurā gadījumā, domāju, ka šeit nav ne viens ne otrs. Ja vien nebūs kāds pamatots iemesls - naudu no viņiem saņemsi.
Ja būs kāds iemesls atteikumam apmierināt Tavu prasību - atgriezīs Tev atpakaļ Tevis iegādāto preci.
Taisnība gan, ka ir diezgan kaitinoši, ja veikals pārsniedz likumā noteiktos termiņus (ja nu Tev ir tā, ka termiņi ir pārsniegti).
Man vienreiz ar viņiem bija darīšana ar naudas atmaksu - viss notika likumā noteiktajos rāmjos, naudu saņēmu 14 dienu laikā.

U Ulubele33 28.09.2017

Jums tad ir paveicies, man pēc 14 dienām atnāca atbilde ka preci pieņēma un naudu atgriezīs tikai 15 darba dienu laikā. Reāli sanāk gaidīt gandrīz mēnesi, un līzings ir jāmaksā par tukšu gaisu. Varbūt ir likumu mainījušies, jeb viņi strādā pēc saviem likumiem.

T Tong Po 02.10.2017

5. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.

Tā ir rakstīts 1a.lv lapā. Lasīt noteikumus par distances līgu patreiz nav iekāriens. Nezinu, ja prece ir līzingā, iespējams tur vēl kādi papildus nosacījumi, kas nāk no līzinga devēja kompānijas puses.

M Mans vārds 27.10.2017

Vispretīgākais interneta veikals. Naudu par nefunkcionējošu telefonu izdevās atgūt tikai caur PTAC

A ARTURS BAUFALS 09.01.2021

Nav iespējams sazināties ne telefoniski ne ar e/p palīdzību! Visur tikai automātiska atbilde.Neiesaku šo veikalu nevienam kam negribas bojāt nervus... !