www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Jau sūdzējos par bojātiem svētkiem un tagad vēl viena sūdzība!

Neatgriež naudu, nu jau 7.01. sestdiena, tas nozīme, ka labakājā gadījumā naudu atgriezīs tikai 9.01.2017.

Nauda pārskaitīta 24.12.2016!!! Uzņēmumu informējam par to, ka preci bērnu dāvanai janvarī mums nevajag, tiešām vajag 2 nedeļas, lai atdot klientam naudu!?

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.01.2017

Sveiki, ļoti atvainojamies par kavēšanos ar naudas atgriešanu, diemžēl ir radusies liela rinda uz naudas pārskaitījuma operācijām, tādēļ ir aizkavēšanās. Atvainojamies par sagādātām neērtībām.

R Raitis Kurpnieks 07.01.2017

Es pasūtīju veļasmašīnu 19.12.16. ar visu express piegādi. Nauda viņiem kontā ienāca nākošajā dienā. Veļasmašīnu saņēmu 28.12.16.. Izskatās, ka ar piegādi problēmas ir tiem, kuri bija paņēmuši "parasto" piegādi.
Tā jau viss ir labi, tikai obidno, ka vajadzēja veselu nedēļu gaidīt (lai gan solīts bija atvest 2-3 dienu laikā).

P prince 10.02.2017

pilnigi un galigi neko vairs neiegadasos,pasutiju smarzas-apalas,dzeltenas pudeles vieta atsutija kantainu roza,ok.saprata,ka sajaukusi,pat atsutija kurjeru,lai samaina,bet pirms nopricajos,cik jauka attieksme un servis,seko nakosais-laimiga,ka pec skata istas vala pat,protams dumja,neattaisiju,un ko domajat,kad attaisu-nu nav tas pec smarzas ,nemaz nepusot,tak jutu jau korki pacelot.Draudzenei tadas bij,es ar sagribeju,pudeli pazinu,nosaukumu pierakstiju,tacu ir EDP un ir EDT,Protams laimiga pa akciju 1A pasutiju,bet izradas EDP,kurs loti atskiras no gribeta EDT,Zvanu,rakstu siem par situaciju,un ko domajat-es pati nezinot,,ko gribu,neko vairs nemainisot,bet izradas ka EDT nemaz viniem nav,atsutijusi man ko es pasutiju un nekadas runas par atgrisanu nevar but!Bet sakiet ludzu,kapec?-redzams tak lietotas nav,taisam galu gala eksprtizi,nemat atpakal,atdodat manu naudu un tirgojat tak talak,nav tak sejas krems vai ziepes,kas butu atvertas!Iepakojums vesels-viss foto redzams!Tad,ka darbojas manas pirceja tiesibas?,pat piedavaju,lai no summas atskaita kaut kurjera cela izdevumus-neka!Ta stav manas Versace akcija pa 63 eiro pirktas,kuras izmantot skebina,luk secinajums-tad butu douglasa pirkusi pa 90,bet zinatu par ko-vel jo vairak tik pretigi sava dzimsanas diena-JAUKA DAVANA SEV.Sanak vini kludities var-pircejs ne-nekauniba totalaka!