www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

8. decembrī pasūtīju preces ar saņemšanu Ozolā 16. decembrī. Šodien, 21. decembrī, joprojām rādās saņemšana 16. decembrī, kaut gan faktiski to nebija iespējams izdarīt arī 18. decembrī. Nekādas informācijas no 1a.lv nav, sazvanīt vienkārši nav iespējams. Smieklīgi, ka mājaslapā joproām tiek solīta precu saņemšana līdz Ziemassvētkiem, ja 1a to pat nespēj nodrošināt, kad pasūtījums tiek veikts 2 nedēļas atpakaļ. Vairs nekad nepasūtīšu preces no 1a un citiem arī neiesaku.

21.12.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 26.12.2020

Labdien,
Saistībā ar pasūtījumu apjomu, to piegāde, diemžēl, aizkavējās.
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Papildināts nepatikkamelo 27.12.2020

Tā kā šie acīmredzami jau ir sistemātiski pārkāpumi no jūsu puses, konkrēta klienta identificēšana vairs nav nepieciešama. Klientiem nav jāuztraucas par to, vai jums ir pārslodze - tas ir jūsu uzdevums to nepieļaut. Vēlreiz jāuzsver - pasūtījumu veicu jau 8. decembrī, tas ir, vairāk kā 2 nedēļas pirms Ziemassvētkiem. Līdz ar to Ziemassvētku trakums nekādā veidā nevar būt attaisnojums pasūtījuma neizpildei. Vēl jo vairāk, tas nav attaisnojums maldinošas informācijas izvietošanai mājaslapā - 1) pie mana pasūtījuma, joprojām (šodien 28. decembris) rādās, ka pasūtījumu varu saņemt 16. decembrī; 2) jūsu mājaslapā 21. decembrī joprojām precēm tika solīta saņemšana līdz Ziemassvētkiem! Smieklīgi!