www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Labdien,
veikals labprāt pieņem naudu no privātpersonām par noliktavā neeksistējošām precēm. Naudu pēc tam atgriež tikai pēc 4 darbadienām. Šķiet naudu var atgriezt atpakaļ 1 stundas laikā, jo dzīvojam tak 2020 gadā. Man personīgi šī jau ir trešā reize. Neiesaku.

01.12.2020

Papildināts Elektrolux 01.12.2020

Ja ņem vērā kopējo laiku, tad nauda viņu kontā atrodas 6 darba dienas.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.12.2020

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā.
Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja.
Nauda tiek atgriezta uz Jūsu norēķinu kontu 4 darba dienu laikā, atkarībā no Jūsu bankas.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

E

T Taisnīgums99 01.12.2020

ja dzivojam tak 2020. tad Jums vajadzetu zinat, ka interneta veikali ir starpnieki un noliktavas vinjiem nav, par neeksistejosham precem jus nemaz samaksat nevaretu, tatad tas eksiste.

E Elektrolux 02.12.2020

Labdien,

Vēlējāmies informēt, ka Jūsu pasūtītā prece šobrīd ir beigusies noliktavā.
Pasūtījums tiek atcelts un nauda par preci tiks atskaitīta 4 darba dienu laikā, atkarībā no Jūsu bankas.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.