www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

Atrisināta1a.lv - Krāpšana

Pasūtījām jaudīgu, 1000W blenderi, lai var bērnam taisīt biezenīšus.. Tik vien tā prieka bija kā 8-10 reizes uztaisīt biezenīti. 👏🙄 Maļot AUZU PĀRSLAS tiešā vārda nozīmē nokūpēja blenderis 👏 laikam, bija paredzēts malt tikai ūdeni. 🤣
Garantija tika atteikta, protams, ar pamatojumu, ka blenderis tici nepareizi lietots. Nekāda pārsteigums,nauda taču jāpelna.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 29.03.2020

Labdien,
Autorizētais servisa centrs sniedza atzinumu, ka prece ir mehāniski bojāta, līdz ar to preces apmaiņa vai preces labošana garantijas ietvaros tiek atteikta.
Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.05.2020

J

BondsBonds 22.03.2020

Blenderim ir laika ierobežojums instrukcijā,pēc kā tas jāatpūtina un jāturpina atkal. Tikai tā arī nodeg.