www.sudzibas.lv 1a.lv krāpšana ar pasūtījumu

Atrisināta1a.lv - krāpšana ar pasūtījumu

21.07.2017. pasūtīju telefonu Samsung galaxy A3 2017, Mājaslapā bija norāde, ka noliktavā ir 2 telefoni. Atnāca paziņojums, ka prece pasūtīta un būs 24.07. Šodien atnāca paziņojums, ka preci var saņemt birojā. Bet reāli preces nebija, operatore paziņoja, ka SMS uz telefonu tiek sūtīta automatiski, bet prece ir beigusies un piedāvāja pasūtīt telefonu citā krāsā par dargāku cenu.
Neiesaku šo veikalu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.07.2017

Labdien! Diemžēl, saņēmām informāciju no piegādātāja, ka Jūsu izvēlētā prece nav vairs pieejama. Piedāvājām izvēlēties alternatīvu. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.11.2018

I

P Pretenzija Pretenzija 25.07.2017

Visu laiku dzirdu par 1 a sliktas atsauksmes.