www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana ar pasūtijuma izpildes termiņiem, melīga informācija

1a.lv - Krāpšana ar pasūtijuma izpildes termiņiem, melīga informācija

Uzrāda savā mājas lapā melīgu informāciju par reālo preču piegādi/saņemšanu tādējādi negodīgi ievilinot pircējus kuri rēķinās ar doto informāciju. Pēc pasūtījuma apmaksas , jo pasūtīt preci var tikai pēc apmaksas Tev jau uzreiz uzrāda kad piegādes laiks ir mainīts un tā tas mainās tik līdz tuvojās piegādes izpildes laiks. Paši nemaz nezin kad un vai vispār prece būs Uzrāda savā mājas lapā melīgu informāciju par reālo preču piegādi/saņemšanu tādējādi negodīgi ievilinot pircējus kuri rēķinās ar doto informāciju. Pēc pasūtījuma apmaksas, jo pasūtīt preci var tikai pēc apmaksas tev jau uzreiz uzrāda kad piegādes laiks ir mainīts un tā tas mainās tik līdz tuvojāš piegādes izpildes laiks. Paši nemaz nezin kad un vai vispār prece būs piejama, bet naudiņu steidz paņemt. Sazinoties ar tirgotāju lai tirgotājam nav jāpilda savas saistības par piegādi cenšas lai es pircējs atteiktu savu pirkumu un atbildība par krāpšanos ar informāciju būtu dzēsta. , bet naudiņu steidz paņēmt . Sazinoties ar tirgotāju lai tirgotājam nav jāpilda savas saistības par piegādi cenšas lai Es pircējs atteiktu savu pirkumu un atbildība par krāpšanos ar informāciju būtu dzēsta.

22.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 22.11.2023

Labdien!
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu no mums neatkarīgu apstākļu dēļ.
Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

G

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes