www.sudzibas.lv 1a.lv KRĀPNIEKI un NELIEŠI !!!

1a.lv - KRĀPNIEKI un NELIEŠI !!!

Veicu pasūtījumu 08.04.2019, noformēju piegādes informāciju, apmaksāju rēķinu nepilnu 400 eur vērtībā. Pēc kāda brīža saņemu sms, ka piegādes datums ir mainīts un ja man interesējot sīkāka informācija, lai nomeklējot internetā. Izrādās, ka piegādes termiņš ir pagarināts par nepilnu mēnesi. Biju pārsteigts, ka nauda par preci, kurai bija jāatnāk pēc 1 dienas bija iekasēta, bet preci man piedāvā pēc mēneša. Sazinājos, lūdzu skaidrot situāciju, man teica, ka tas esot normāli ka 1a.lv melojot par termiņiem, jo viņiem melojot viņu piegādātāji. Es teicu, ka mani neinteresē viņu iekšējās problēmas un to, ka es vēlos atpakaļ savu naudu! Man teica, ka naudu atgriezīšot 3 darba dienu laikā. Par to biju pārsteigts, jo preci atteikt viņi var piecās minūtēs, bet naudu man jāgaida. Zvanīju un rakstīju visur kur iespējams, jautāju ka'dēļ tāda nihilistiska rīcība? Atbildes nesaņēmu, man tikai atcirta, ka jāgaida. Nākamajā dienā saņēmu 7 eur atlaižu kuponu turpmākiem pirkumiem. Jūs, ko pilnīgi jebkādu saprātu esiet zaudējuši? Jūs man esiet nozaguši 400 eur un piedāvājiet vietā 7 eur?
Ir pagājušas jau 10 dienas es neesmu saņēmis ne kādu ziņu, ne savu naudu!

18.04.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 23.04.2019

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu no mums neatkarīgu apstākļu dēļ.
Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Ņemot vēra, ka pasūtījumu apmaksājāt tiešsaistē- online card payment, Jūs informējām, ka nauda uz norēķinu kontu tiek atgriezta 5 darba dienu laikā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Rauls 23.04.2019

1. Savus laikus vajag koordinēt pirms ņemiet no cilvēkiem naudu! Savādāk Jūs esiet meļi un krāpnieki!
2. Ne solīto 3, pat ne 5 dienu laikā, es savu naudu atpakaļ nedabūju, jūs mani atstājāt bez preces, bez naudas un bez konkrētas informācijas.
3. Ne servisu, ne klientu apkalpošanu jūs neesiet uzlabojuši. Diez vai kādreiz spēsiet to izdarīt. Komunikācijā ar klientu nevar strādāt rupji un neizglītoti cilvēki!
4. Klientu maldināšana notiek, gan mājas lapā, gan iepērkoties, gan sazinoties pa telefonu.
1a.lv vienīgais mērķis ir izkrāpt no klientiem naudu, viss pārējais ir sekundārs.
Galvenais sev nemelojiet, ka strādājiet kompānijā kam rūp klients un serviss!

R

R rolss343 19.04.2019

Labdien vācam cilvēkus kuri ir arī tika krāpti. Mes gribam iesūdzēt viņus tiesā ludzu sazinieties ja jums interese uz [slēpt]@inbox.lv