www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpj ar piegādes datumiem

Atrisināta1a.lv - Krāpj ar piegādes datumiem

Ļoti nekorekti attiecībā uz piegādēm! Pasūtot kondicionieri - piegāde uzrādījās 01.07.2021. , pāskaitot naudu, termiņš uzreiz pārleca uz 16.07.2021. Savukārt šodien ieejot savā kontā redzu, ka piegāde nu jau ir 19.07.2021. Tikai un vienīgi klātienes veikalos turpmāk pirkšu preces! Lai nebūtu tukša runāšana - pasūtījums nr. B000614575, lai 1a.lv pārstāvji neteiktu, ka nevar sazināties ar klientu. Caur pasūtījuma nr. 1a pārstāvji atradīs arī manu, kā pasūtītāja kontaktinformāciju. Ja situācija mainīsies uz labo pusi sniegšu informāciju!

01.07.2021

Papildināts Jānis Salenieks 02.07.2021

Šodien jau termiņš ir atpakaļ uz 16.07. Ceru, ka tas turpinās kristies :)

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.07.2021

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu apstākļu dēļ. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jānis Salenieks 05.07.2021

1a visu atrisināja! Paldies!

J Jānis Salenieks 05.07.2021

1a rīkojas 'ļoti apņēmīgi un tiešām risina problēmas.. Atsaucu savu sūdzību, jo PDP jau ir ceļā ar manu preci. Malači un paldies par ātru situācijas risinājumu!