www.sudzibas.lv 1a.lv Klientu maldināšana

1a.lv - Klientu maldināšana

Esošais interneta veikals piedāvā konkrētu preci itkā ar atlaidi. Tā es domāju iegādāties preci, jo bija skaidri rakstīts, ka akcijas cena spēkā līdz 15.01.2016 un tad 12.01.2016 tika uzdots jautājums par preci (1a.lv portālā skaidri rakstīts, ka atbildi sniegs 2 stundu laikā, taču atbildes nebija pat nākamajā dienā un kad ap 15:00 tika zvanīts un jautāts atkārtoti, man atbildēja, ka esot man atbildējuši uz epastu, taču epasta nebija, arī "spamā" nekā. Laipni atbildēja, ka nosūtīs vēlreiz. Taču jau ap 15:00 šai precei cena tika paaugstināta. Šīs dienas vakarā nav ne atkārtota ē pasta, ne arī cenas, jo notikusi atkārtota cenas paaugstināšana dienas laikā (kaut gan skaidri bija rakstīts, ka cena spēkā līdz 15.01.2016.) bet visu laiku aug. Preces cena paaugstināta jau par 40 Eur, ar interesi gaidu, kas būs rīt. Jo rīt tikai 14.01.2016.
15.datums vēl "tālu". Fantastiski maldina klientus.

J

1a.lv Pārstāvja atbilde 14.01.2016

Sveiki, Juri. Preces cena ir spēkā līdz norādītajam datumam, ja tā vēl ir pietiekamā daudzumā noliktavā, taču ja prece beidzas noliktavā vēl līdz noteiktam datumam, tad cena var mainīties atkarībā no vairumtirgotāju piedāvājuma un jaunas iepirkuma cenas. Atvainojamies, ja netika atbildēts uz e-pastu, iespējams tas tika palaists garām vai netika nemaz saņemts. Ja Jums vēl ir kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] vai čata logā, kas pieejams mājaslapā 1a.lv :)

V Vecmilgravis Osis. 16.01.2016

Tieši tāpēc es 1A neiepērkos un to pašu iesaku arī citiem. Vienreiz atradu telefonu pa noteiktu cenu, gribēju apsaktīties varbut kaut kur ir lētāk (prikola pēc), netīšām iegāju 1A caur google un iemeta tādu pašu cenu un rakstīts ka atlaide :D:D pietam bez atlaides bija pa 100euro dārgāk nekā standarta veikalā.
NEUZTICATIES ŠIM 1A katru dienu sūdzības.

K kreditorsPG 28.01.2016

Aizej un paskaties kādas rindas tur katru dienu uz preces saņemšanu un sapratīsi kāpēc katru dienu kāds vēlas pasūdzēties. Uz tiem apjomiem ko viņi apkalpo, tas ir tīrais nieksa procents, kas pasūdzas. Viņi ir malači un dragā uz nebēdu.

K Kaspars 20.02.2016

Tieši dēļ "atlaidēm" tur neiepērkos vairs, citos interneta veikalos ir lētāk bez atlaidēm.