www.sudzibas.lv 1a.lv Kāš papildus maksu par bezgalīgu mēģinājumu viņus sazvanīt.

1a.lv - Kāš papildus maksu par bezgalīgu mēģinājumu viņus sazvanīt.

Neviens nav pieminējis papildus krāpšanu no 1a.lv puses, kā es uzskatu. Kā jau te visi raksta 1a.lv nebija iespējams sazvanīt un zvana gaidīšanas laiks bija ļoti ilgs. Arī es gribēju viņus sazvanīt, jo atzvanu nevarēju sazvanīt.
Izrādās zvans viņiem man izmaksāja 6EUR (no Tele2) jo izrādās ka viņu numurus apkalpo kaut kāds CSC telecom...

Divi varianti - vadošais internet veikals Latvijā izrādās ir kapeiku [slēpt]@*$$sēji telekomunikāciju pakalpojumu izvēlē, vai arī tas ir papildus peļņas avots. Pilnīgs FUI un galīgi neforši.
Un cerams 1a.lv nesāks činkstēt citējot CSC telecom - "Zvanu centra risinājumi paredzēti uzņēmumiem, kuri rūpējās par klientu apkalpošanas kvalitāti. Risinājums palīdz efektīvāk apstrādāt ienākošos un izejošos zvanus. Vadītājam ir iespēja kontrolēt notiekošo, lai uzlabotu darba produktivitāti un apkalpošanas kvalitāti."

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.01.2017

Sveiki. Vēlamies Jums atzīmēt, ka zvanot uz mūsu numuru, tarifu nosaka Jūsu operators, nevis mēs. Mēs izmantojam konkrēta pakalpojuma sniedzēja tehniskos risinājumus un pakalpojumus, taču to, kāds ir tarifs zvanot uz mūsu numuru, nosaka tikai un vienīgi Jūsu operators.

B b234 06.01.2017

Izmanto BITE, tad nebūs nekādi pārsteigumi ar šādiem rēķiniem - viņiem ir bezmaksas brīdinājuma suns, un bezmaksas īsziņa kas pasaka cik zvans minūtē maksās.
Patiesībā 1A.LV ir arī mobilais telefons, ko vari iegūt no pasūtījuma epasta, uz to arī nesen zvanīju - parastā maksa - iekļaujas bezmaksas tarifos.

V Viktors Jermolajevs 06.01.2017

Тоже провисел на линии 20 минут. ответа не дождался, за звонок заплатил 3 евро! Мало того что цены дорогие по сравнению чем у других так еще и телефон платный слелан! Не товар на новый год не пришел, да еще денег за звонок заплатил по повышеной плате. Кто будет убытки возмещать? Очень не доволен магазин сильно испортился!