www.sudzibas.lv 1a.lv Kāpnieki - raksta "ir noliktavā" bet preces nav

1a.lv - Kāpnieki - raksta "ir noliktavā" bet preces nav

Interneta veikals 1a.lv meļi un krāpnieki -ne pirmo reizi vien gribu pasūtīt preci ar atzīmi "ir noliktavā" -bet operators atzvana un pasaka - Mēs nevienu preci savā veikalā neturam uz vietas - viņas ir piegādātāju nolitavā var būt 2-3 darba dienu laikā.

Ja nav preces nav ko maldināt tautu un rakstīt pie precēm, ka IR NOLIKTAVA! Meļi, Meļi!

Neiesaku nevienam šo veikalu! PTAC vajadzētu kaut ko darīt lietas labā.

K

Nandia 01.03.2014

Krāpnieki ?!? Vai tiešām esat izvēlējusies pareizo apzīmējumu?! Cik tad jums jau izkrāpa naudiņas?!?! Daudz?? :)))
-- Šādā situācijā to var saukt par maldinošu informāciju saitā, bet ne kā krāpšanu!

C connectedlv 01.03.2014

Nekā maldinoša neredzu, nav rakstīts "Ir veikalā", izlasam, iedziļinamies un tad rakstam sūdzību !!! Tā diemžēl ir mūsu pircēju problēma ka nemēģina izprast, bet gan uzreiz vāvuļo.

p.s.
Es neesmu 1a darbinieks :D