www.sudzibas.lv 1a.lv Ilgi remontē

1a.lv - Ilgi remontē

1a.lv tika nopirkts elektroskuteris xiaomi, kas nestrādāja jau no kastes. Tika nodots pēc garantijas, bet pēc mēneša to iesniedza man remontētu, bet bez pilnas komplektācijas, kas bija nepieciešami skitera funkcionēšanai. Skuteris tika nodots garantijā otro reizi ar pieteikumu atgriezt naudas par preci. Servisā neko nevarēja uz to atbildēt, jo 14 dienas likums, viņuprāt, strādā arī gadījumā, ja prece pat tika nodota uzreiz servisā — nebija pat iespējams saprast kas tika nopirkts. Pagāja jau divi mēnesi, joprojām nav atbildes. Drīz vasara beigsies. Ieteicu divreiz padomāt pirms ko pirkt šajā veikalā, ja jums ir nepieciešama garantija.

20.06.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 21.06.2019

Labdien,
Servisa nodaļa ar Jums sazinājās un situāciju izskaidroja. Atvainojamies par situācijas ilgo risināšanu. Tiklīdz saņemsim informāciju, servisa nodaļa ar Jums sazināsies atkārtoti. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.