www.sudzibas.lv 1a.lv Гарантийный ремонт

Atrisināta1a.lv - Гарантийный ремонт

Купила телефон Sony Xperia в конце февраля. Работал хорошо, но в один прекрасный день выключился и больльше не включился. 12.07 отнесли его в ремонт 1а по гарантии. Работники сказали что телефон совершенно новый, без царапин и ремонт пройдет быстро. 12.08 позвонили узнать что да как, тк 30 дней прошло, один ответ: мы передали информацию в сервисный центр. Несколько раз названивали, писали на почту что согласна на обмен на равноценный товар или хочу деньги обратно, все одно и тоже: мы передали информацию. В общем сегодня 29.08, я пойду в центр прав потребителей и пусть они разбираются. Потому что это не возможно больше впринципе. У магазина хамское отношение к своим клиентам.

29.08.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 30.08.2019

Добрый день,
Связались с Вами посредством электронной почты.
Приносим свои искренние извинения за сложившуюся ситуацию и за затянувшийся гарантийный сервис.
Надеемся на позитивное сотрудничество в будущем.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.10.2019

P pelmenisfredis 29.08.2019

Man ir gandrīz tāda pati situācija. Vienmēr zvani uz 1a.lv, bet viņi saka, ka sazināsies ar servisu un dos ziņu. Tā arī nekad ziņu nedod. Skataties, lai viņi šeit neuzraksta, ka sūdzība ir atrisināta, pat jā tā nav, kā ir man. Šo mājaslapu neiesaku nevienam! Jau kopš 5. Jūlija nevar atdot naudu par preci, kaut gan mājaslapā ir rakstīts, ka naudu atgriež 14 darba dienu laikā. Šodien ir 29. augusts un atnāca paziņojums, ka naudu atgriezīs 15 darba dienu laikā. Bet kad zvanīju un prasīju kādēļ tik vēlu, tad atkal teica, ka sazināsies ar servisu.

A AnastasijaSKR 29.08.2019

Viņiem tikai viena atbilde: informācija ir nodota servisa centram. Itka citas atbildes nav. Pirms tam vienmēr biju citas internet-veikala klients un nekad problēmas nebija. Bet ar šo kantoru ir vienk vaks!