www.sudzibas.lv 1a.lv Garantijas serviss neatrisina problēmu

1a.lv - Garantijas serviss neatrisina problēmu

Labdien. Šī gada sākumā pasūtīju portatīvo datoru. Pēc 6 mēnešu lietošanas datoru vairs nebija iespējams ieslēgt. Aizvedu uz garantijas remontu, paziņoja ka garantijas serviss var aizņemt līdz 70 dienām. Pēc 70 dienām sāku interesēties kad beidzot būs zināms kas datoram noticis un kad saņemšu to atpakaļ! Pienāca paziņojums, ka datoram problēma netika atrasta! Saņēmu datoru atpakaļ, bet to jo projām nevar ieslēgt! Sazinoties ar info centru, darbinieki pasaka, ja vēl joprojām ir problēmas lai sūtu atpakaļ un process atkal var ieilgt līdz 70 dienām! Diemžēl nevaru gaidīt 4 mēnešus! Nāksies likt servisā un apmaksāt remontu pašai, laigan dators lietots tikai 6 mēnešus! Katrā ziņā no šī uzņēmuma vairs neko neiegādāšos!

08.11.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.11.2021

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu.
Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

K