www.sudzibas.lv 1a.lv Garantijas remonts

Atrisināta1a.lv - Garantijas remonts

Jau otrā reize pusgada laikā, kad kāda prece jānes uz garantiju. Neko darīt, tā var gadities, bet te tikai sākas labākā daļa, nebeidzami termiņi un neadekvāta gaidīšana. Lielākie Latvijā, bet kvantitāte nav kvalitāte.
Konkrēti šoreiz par viedpulksteni, summa varbūt nav liela, bet tas, ka jāgaida 30 darba dienas ir neadekvāti, pie tam painteresējoties Ptac normāli būtu 15. Zvani cik gribi, neko jaunu uzzināt nevar, viss vēl servisā utt.

19.02.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.02.2020

Labdien,
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, ka garantijas serviss ieilga.
Situācija ir atrisināta un kredītrēķins citas preces iegādei Jums tika nosūtīts uz e pastu.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.05.2020

K Kediņa 20.02.2020

neviens Tev PTAC nepeteiks ka normāla servisa laiks ir 15 dienas :D

A Artūrs L 20.02.2020

Sorry, 15 darba dienas, bet vispār divreiz pateica jau.

BondsBonds 20.02.2020

Tā kā tikko piedzimis?Mēnesis ir adekvāti,ja tiek sūtīts vēl pa kādām citām valstīm.

A Artūrs L 20.02.2020

Un kad Tu? Mēnnesis ir adekvāti, bet ja tuvojas jau diviem?
Un man principā pilnīgi vienalga kur ir serviss, tā noteikti nav mana problēma.