www.sudzibas.lv 1a.lv Garantijas problēmas

1a.lv - Garantijas problēmas

Viss ir tīri labi, kamēr esat šī internet veikala pircēji, taču, kad sākas problēmas ar nekvalitatīvas preces garantiju, tad 1a.lv veikals ir ļoti nepretimnākošs un gandrīz vai sūta "3 mājas tālāk". Lai gan viņu pašu mājaslapā norādīts, ka viņi pieņem preces uz garantiju, realitāte ir savādāka, jo izrādās preci pašam ir jānogādā pie kaktu servisa (manā gadījumā "Elektronika Serviss", kas ar 99% iespējamību paziņos, ka paši esat vainīgi pie preces nepareizas lietošanas, kā manā gadījumā, lai gan tur ir skaidri redzams, ka ierīce saplīsusi nekvalitatīvas plastmasas dēļ).

G

1a.lv Pārstāvja atbilde 12.01.2015

Labdien, Gati! Piedāvājam klientiem vērsties tajā pašā garantijas servisā kur sūtam preces arī mēs paši, jo šādi saņemt slēdzienu par preces defektu noteikti ir daudz ātrāk, jo preces, ko saņemam birojā, nevaram izsūtīt katru dienu, to darām 2 reizes nedēļā. Saņemot defektācijas aktu servisā, tālāk varat vērsties pie mums birojā ;)

D dibendraana 15.10.2015

izlasiju 1a.lv komentaru kaa "Saņemot DEFEKĀCIJAS aktu servisā, tālāk varat vērsties pie mums birojā", un paveras pavisam cita aina :D